Встановлення автосигналізації

Станція технічного обслуговування Автопан пропонує послугу з встановлення автосигналізації. Автосигналізація сьогодні виконує не тільки функцію спостерігача за збереженням автомобіля в пасивному режимі, але може стати активним учасником подій. Наприклад, заглушити двигун авто через хвилину після викрадення, включати і відключати в потрібному періоді світлозвукову сигналізацію («аварійка», габаритні вогні та основне світло). Або взимку завести той же двигун для попереднього прогріву за допомогою отриманого сигналу здалеку з керуючого брелока.

встановлення автосигналізації

Види сигналізації

Одностороння сигналізація. У її завдання після виявлення спроби злому та угону транспортного засобу входить активізація подачі тривожних сигналів аварійкою, фарами та ін. У штатному режимі вона приймає керуючий радіосигнал з брелока водія на кшталт вкл чи викл. Брелок простий – на ньому найчастіше присутні лише кнопки включення та відключення сигналізації.

Двостороння сигналізація. Це більш вагоміший аргумент у справі захисту автотранспортної рухомої власності автолюбителя. Це так звана сигналізація із зворотним зв’язком. В основі її роботи – можливість передачі цільового тривожного або сервісного сигналу включення чи відключення. А також прийом сигналів, що управляють, з брелока. Під цільовим тривожним розуміється сигнал, який чітко вказує на місце атаки зловмисника – розбиття скла, спроба відчинити двері, капот чи багажник авто тощо. Супутникова або GSM-сигналізація – дорожча, але й сучасніша сигналізація з вельми розширеним переліком функцій. У її основі лежить GSM-модуль, можливості програмування його відповідно до факту подій, а й цілими сценаріями дій вкрай широкі. Усі керуючі та тривожні сигнали передаються на мобільний телефон або інший пристрій, який працює в парі з sim-картою той же планшет, комп’ютер, смартфон.

Бажаєте встановити сигналізацію на свій автомобіль. Звертайтеся на СТО Автопан. Записуйтесь прямо зараз.