Встановлення відео і ТБ

ТБ в автомобілі для багатьох є предметом розкоші. Але в даний час такі пристрої стали зустрічатися набагато частіше. Особливо власники, які мають дітей, по-справжньому оцінять технологічні новинки.

Провести встановлення відео і ТБ на ваш автомобіль можливо на СТО Автопан. Спеціалісти нашого автосервісу встановлять додаткове обладнання якісно та швидко.

встановлення відео і ТБ

Переваги відео і ТБ в автомобілі

Цифрове телебачення – це ідеальна якість картинки і стійкість до перешкод. Цифровий тюнер підключається як до штатного монітора, так і додатково встановлених. Можлива організація управління через тачскрин штатного монітора без будь-яких додаткових пультів. Як додаткова безкоштовна опція при встановленні цифрового телевізійного тюнера виводиться HDMI кабель. За його допомогою можна переглядати відео з будь-якого носія. А також через штатний монітор.

Автомобільні телевізори представлені на авторинку сьогодні у широкому асортименті. Вони мають незаперечну перевагу — доступну вартість. Тому користуються популярністю у автовласників. Відсутність моніторів у автомобілі не є великою проблемою. Їх завжди можна встановити додатково. Монітори в підголівники, стелю, центральну консоль.

Бажаєте встановити відео і ТБ у своє авто. Звертайтеся на СТО Автопан. Записуйтесь прямо зараз.