Виготовлення автономерів

Ви маєте можливість замовити на СТО Автопан виготовлення автономерів будь-яких типів: реєстраційні, американські, іменні, сувенірні. Є можливість їх доставки кур’єрськими службами. Потреба  в нових номерних знаках виникає з різних причин. Іноді вони банально стають непридатними через пошкодження або особливі кліматичні умови. Часто водії звертаються через випадкову втрату номерів. При керуванні автомобілем погано закріплений номер несподівано відвалився і зник. Для того, щоб виготовити номерні знаки, від вас знадобиться грамотно складена заявка та документи: копія техпаспорту, копія прав або паспорта.

 

виготовлення автономерів

Переваги виготовлення автономерів

Щомісяця в Україні втрачається кілька тисяч номерних знаків. Це не маленька цифра. Виробництво номерних знаків здійснюють сертифіковані заводи-виробники, із заміною технічного паспорта. Таких на території нашої країни близько шести. При цьому заздалегідь видані номерні знаки вилучаються.

В Україні офіційно дозволено виготовлення номерів на автомобіль фірмами-посередниками. Тобто виробництво та купівля  автомобільних номерів в Україні дозволено законодавством. Купівля державного автономера вигідна та зручна для водія тим, що йому немає необхідності робити заміну техпаспорту. І як наслідок заміну страховки та інших документів. А також немає необхідності займатися усією цією стомлюючою та дорогою процедурою.

 Бажаєте замовити виготовлення автономерів? Звертайтеся на СТО Автопан. Телефонуйте прямо зараз.