Підмінний автомобіль

СТО Автопан надає послугу –  підмінний автомобіль своїм клієнтам. Підмінний автомобіль – це послуга, яка дозволить вам залишатися мобільним незалежно від обставин. Ми готові надати вам економічний та доглянутий автомобіль, яким ви зможете користуватися до завершення ремонту вашого автомобіля. Докладніше про послугу можна дізнатися за телефонами на сторінці Контакти.

 

підмінний автомобіль

Підмінний автомобіль – це швидко та зручно

Багато автовласників потрапляли у ситуацію, коли у автомобіля виникають несправності. Як наслідок, його доводиться здавати в автосервіс. В залежності від ситуації, ремонтні роботи можуть проводитись тривалий час. Причиною цього може бути, наприклад, затримка із постачанням автозапчастин. Тоді й постає питання про те, що необхідний підмінний автомобіль на час ремонту.

Згадайте, як часто ви відтягували ремонт свого автомобіля через те, що вам доведеться певний час провести без авто? Адже без авто як без рук, чи не так? І як бути? Їздити громадським транспортом? Пересуватися на таксі? Просити авто на якийсь час у знайомих? Є одне рішення, і як все геніальне у цьому світі – воно напрочуд просте! Скористайтеся послугою – підмінний автомобіль!

Бажаєте замовити послугу – підмінний автомобіль? Звертайтеся на СТО Автопан. Телефонуйте прямо зараз.