Шумовіброізоляція автомобіля

Шумовіброізоляція – це не нова технологія для автомобіля. Її можна купити у будь-якому салоні України. Іноді шумовіброізоляція автомобіля встановлюється на автозаводі. Проте найчастіше вона виявляється слабкою, тому її доводиться встановлювати по-новому.

Станція технічного обслуговування Автопан пропонує послугу з встановлення шумовіброізоляції. Спеціалісти нашого автосервісу якісно та швидко встановлять шумо- чи віброізоляцію на ваш автомобіль.

 

шумовіброізоляція автомобіля

При тривалій поїздці не кожен автолюбитель витримає шум у салоні. До того ж він погано позначається на здоров’ї людини. Проблему зниження шуму вирішують за рахунок застосування широкого асортименту вібро та шумопоглинаючих матеріалів.

Види матеріалів для шумо та віброізоляції:

  1. Ізотон-В, автошом-ЛМ – для шумоізоляції моторного відсіку та пасажирського салону.
  2. Автоізолон універсальний, застосовується як тепло, шумоізолюючий та амортизуючий матеріал.
  3. Матеріал оббивний трипльований – для оббивки сидінь і салону, для виготовлення чохлів, як шумоізоляційний матеріал.
  4. Блок вібродемпфуючий Абрис – для зниження вібрації, що передається від двигуна, трансмісії та дорожнього покриття на кузов автомобіля.
  5. Оббивка багатошарова шумоізоляційна – для шумоізоляції моторних відсіків автомобілів.

Шумоізоляція будь-якого автомобіля здатна набагато підвищити рівень комфорту в салоні. Це проявляється як при русі нерівною дорогою, так і при русі на високих швидкостях, в дощову погоду.

Бажаєте встановити шумовіброізоляцію на свій автомобіль? Звертайтеся на СТО Автопан. Записуйтесь прямо зараз.