Ремонт легкових авто

За багаторічну історію розвитку та успішної роботи, спеціалісти СТО Автопан накопичили великий досвід у ремонті та обслуговуванні легкового та комерційного транспорту.

Постійне оновлення виробничої бази, впровадження сучасних методів та технологій ремонту дозволяють нам швидко  та якісно проводити ремонт легкових авто.

Кваліфіковані майстри виконують всі види ремонтних робіт легкового авто за стандартами виробників транспортних засобів.

Види ремонту легкових автомобілів

За обсягами та строками проведення ремонт легкових автомобілів поділяють на:

поточний

ремонт автомобіля призначений для усунення несправностей шляхом дрібного ремонту або заміни деталей, вузлів та агрегатів.

Середній

ремонт полягає ремонті або заміні не менше двох основних агрегатів автомобіля.

капітальний

ремонт автомобіля проводиться за потребою, для повного відновлення його технічного стану відповідно до технічних умов.

агрегатний

при якому несправні агрегати замінюються на нові або заздалегідь відремонтовані.

ремонт легкових авто

Ремонт легкових автомобілів і позашляховиків

Замовляйте наступні види ремонту

Поточний ремонт автомобіля

Поточний ремонт поділяють на поточний ремонт автомобіля та поточний ремонт агрегатів, вузлів та механізмів. Поточний ремонт агрегату полягає в усуненні несправностей, заміною або ремонтом пошкоджених деталей, крім базових. При поточному ремонті усувають пошкодження та дрібні несправності, виявлені під час огляду автомобіля при технічному обслуговуванні або за заявкою автовласника.

Середній ремонт автомобіля

Середній ремонт – це ремонт, під час якого проводиться заміна чи ремонт зношених і пошкоджених агрегатів, вузлів, приладів і деталей. А також обов’язковою перевіркою технічного стану та усунення несправностей інших агрегатів і вузлів. Виконуються також усі необхідні спеціальні роботи та технічне обслуговування автомобіля.

Капітальний ремонт автомобіля

Капітальний ремонт – це ремонт авто, під час якого проводиться повне розбирання та дефектування машини. А також заміна та ремонт усіх несправних агрегатів, вузлів, приладів та деталей. Потім складання та випробування авто.

Агрегатний метод ремонту автомобіля

Агрегатний метод ремонту – це ремонт автмобіля, при якому несправні агрегати замінюють на нові або відремонтовані. Сутність даного методу полягає в тому, що при втраті автомобілем працездатності його ремонт проводиться заміною окремих несправних агрегатів і вузлів відремонтованими або новими. Внаслідок чого справність автомобіля відновлюється при мінімальних витратах автовласника.

 

Шукаєте послугу з ремонту легкового автомобіля? Отримайте гідний ремонт за доступними цінами на СТО Автопан. Записуйтеся прямо зараз.