СТО для бусів

СТО для бусів Автопан спеціалізується на ремонті будь-якої складності мікроавтобусів та комерційного транспорту. Отримайте якісні та доступні кожному послуги з техобслуговування, діагностики та ремонту бусів та мікроавтобусів.

В своєму арсеналі автосервіс має новітнє обладнання та склад запчастин. А також може в короткі терміни замовити запчастини у перевірених постачальників.

Спеціалісти автосервісу мають багаторічний досвід в даній сфері. Це дозволяє виконувати ремонт бусів та комерційного транспорту професійно та швидко.

сто для бусів

Ремонт пасажирських та вантажних бусів

На сьогоднішній день практично не залишилося жодної компанії, яка займається виробництвом автотранспорту. І в її лінійці не було б мікроавтобусів для транспортування вантажу або для пасажирських перевезень.

Виробники подбали про те, щоб експлуатація цього виду транспорту була якомога ефективною та економічно вигідною. Але, як і весь автомобільний транспорт, мікроавтобуси потребують технічного обслуговування і ремонту.

Ремонт пасажирських та вантажних бусів на СТО Автопан проводиться на спеціалізованих дільницях з діагностичним обладнанням та підйомниками.

Технічне обслуговування мікроавтобусів

Вчасне технічне обслуговування мікроавтобусів гарантує від серйозних поломок та небезпечних ситуацій на дорозі. А також збереже життя та здоров’я водія і пасажирів.

Мікроавтобус – транспортний засіб малого класу, який широко використовується для перевезення невеликих груп пасажирів та для транспортування малогабаритних вантажів.
Мікроавтобуси, що застосовуються для вантажних перевезень, широко використовуються у торгівлі, а також для перевезення різних вантажів.

Для того, щоб ваш мікроавтобус служив  довго і надійно, необхідно вчасно проводити технічне обслуговування.

Розвал і сходження для мікроавтобусів

Розвал і сходження для мікроавтобусів – важливі параметри налаштування положення коліс. Їх регулювання необхідно робити для покращення керованості та стійкості автомобіля.

Професійне проведення цієї процедури дає вам безпеку під час їзди, стійкість та керованість автомобіля. А також зниження зносу шин, економію витрати палива. Після якісного розвалу-сходження кожен автовласник може бути впевнений у справності свого транспортного засобу.

На всі проведені роботи надається гарантія. Тому ви можете бути впевнені в обслуговуванні та ремонті вашого авто.

Шукаєте СТО для бусів в м. Київ? Звертайтеся на СТО Автопан. Телефонуйте прямо зараз.

Ремонт комерційної автотехніки