5 способів дізнатися справжній пробіг вживаного автомобіля

справжній пробіг вживаного автомобіля

Деякі автомобілісти під час продажу своїх машин піддаються спокусі відмотати одометр, щоб отримати більше грошей.

❗️ Але існують досить прості способи дізнатися справжній пробіг автомобіля.
5 способів дізнатися справжній пробіг вживаного автомобіля:

📄 Документи

При покупці автомобіля передусім необхідно перевірити його документи. Звичайно, документи теж підробляють, тож будьте готові і до такого розвитку ситуації. Якщо документів на автомобіль немає, то радимо вам добре подумати, перш ніж його купувати.

👀 Зовнішній вигляд

Зверніть увагу, що зовні автомобіль повинен відповідати цифрам пробігу на одометрі. Салон теж повинен відповідати відповідно до заявленого пробігу. Якщо салон потертий, а на одометрі не такий вже й великий пробіг, задумайтеся над причиною цієї різниці.

Повинно насторожити вас і надто ідеальний стан лакофарбового покриття, сидінь, керма та ін. Це явна ознака, що їх фарбували або змінювали.

ℹ️ Перевірка історії автомобіля

В Україні з 2018 року працює спеціальний електронний кабінет водія. Там можна перевірити за VIN-кодом історію будь-якого автомобіля. Взагалі, інформацію щодо машин можна отримати з різних джерел.

📝 Перевірка даних одометра

Якщо цифри на одометрі не дуже рівні, це може свідчити, що його відмотували. Уважно придивіться до щитка приладів. Можливо ви помітите сліди, що його знімали.

Електронний одометр перевіряється спеціальною програмою. Зараз є кілька програм для смартфона, які виявляють маніпуляції з цифровим одометром. Інформація про пробіг міститься в модулі пам’яті.

🚘 Відвідування сервісу

Точно дізнатися про те, чи одометр відмотували чи ні можна на сервісі зробивши діагностику автомобіля. Таке обладнання не обдуриш.

Шановні автовласники Renault та Volkswagen з ABS у вас є змога перевірити це на нашому СТО АВТОПАН.

За необхідності та для отримання консультації звертайтеся.

🕗 Режим роботи на сторінці Контакти
👇 Ознайомтесь з переліком послуг СТО на нашому сайті
сто на мапіАдреса СТО на мапі