Чому перестає працювати форсунка двигуна

чому перестає працювати форсунка двигуна

Чому перестає працювати форсунка двигуна – причини несправності

У форсунки може бути три типові несправності:

🔹 вона може не пропускати паливо тоді, коли треба
🔹 може пропускати, коли не треба
🔹може пропускати, коли треба, але це робить неправильно

Тепер про всі три ситуації докладніше.

Як це не пропускати паливо тоді, коли це треба ❓😱

По-перше, може просто зникнути сигнал на відкриття. У проводці форсунки може бути і обрив, і замикання.

По-друге, у паливі завжди є домішки, які формують відкладення на форсунці. Відкладення можуть забити розпилювач, і тоді форсунка теж зможе пропускати бензин. Втім забруднення частіше призводять до того, що форсунка може пропустити паливо, але робить це неправильно.

Друга ситуація – це втрата герметичності. В цьому випадку запірна голка не здатна перекрити сопла розпилювача. Внаслідок чого форсунка починає протікати. Ця несправність зустрічається набагато частіше за першу. Та й пояснюється вона простіше. Тут цілий набір причин, починаючи від тих самих відкладень до зносу голки. Добре, що виявити негерметичність форсунки не надто складно. Крім цього, можна зустріти негерметичність корпусу форсунки. В цьому випадку внутрішні ущільнення підсихають і паливо йде в обмотку, а звідти витікає назовні.

Ну і третій потенційний сюрприз – це неправильне розпилення палива. Теоретично воно має бути дрібнодисперсним. Але в ряді випадків розпилення порушується до такого стану, що паливо починає текти, причому з якогось одного боку. А може не текти, а навпаки надходити в меншій кількості. І ще може просто порушитися форма факелу розпилення, що теж погано. Не вдасться створити однорідну паливо-повітряну суміш, і її горіння буде неправильним.

Якщо Вам здається, що з форсункою щось не так?
Зверніться до професіоналів СТО АВТОПАН.

🕗 Режим роботи на сторінці Контакти
👇 Ознайомтесь з переліком послуг СТО на нашому сайті
сто на мапіАдреса СТО на мапі