Встановлення автосвітла

Установка ксенону – це зовсім не примха, це не надлишки зайвих коштів і навіть не бажання зробити свій автомобіль яскравішим. Згідно зі статистикою, людина від 5 до 15% свого життя проводить за кермом! Саме тому так важливо, щоб у своїй машині водій відчував себе безпечно та комфортно. Станція технічного обслуговування автомобілів Автопан пропонує вам встановлення автосвітла.

 

встановлення автосвітла

За бажанням автовласника спеціалісти автосервісу встановлять ксенон чи біксенон у фари вашого автомобіля. Ксенонові лампи останнім часом набирають величезну популярність, але це не найбільший його плюс. Ксенон забезпечує досить яскраве освітлення в темну пору доби, близьке до денного світла. Ц в свою чергу береже ваш зір і дозволяє побачити елементи дорожнього руху в темний час доби. Всі переваги ксенону можна довго перераховувати, але найкраще користуватися ксеноном у своєму автомобілі. СТО Автопан встановить комплект ксенону у ваш автомобіль та позбавить вас від набридлого тьмяного світла.

Існує кілька видів ксенонових фар, які класифікуються за колірною температурою наступним чином: жовто-червоні 3500 К – досить рідкісний різновид, бурштинові 4300 К – найпоширеніші, білі 5000 К, блакитні 6000 К, фіолетові понад 8000 К, трафіолетові 15000 К.

Заміна автосвітла

Завдяки сучасним технологіям, можна значно поліпшить світлову потужність фар вашого автомобіля. На СТО Автопан проводять  заміну штатного автосвітла на більш удосконалене. Також оновлюємо існуючу поверхню або замінюємо на нову. Відновлюємо герметичність для коректної роботи фар.

Бажаєте встановити чи замінити автосвітло у вашому авто. Звертайтеся на СТО Автопан. Записуйтесь прямо зараз.