Встановлення фільтра-сепаратора

СТО Автопан пропонує власникам дизельних авто встановлення фільтра-сепаратора з підігрівом палива ТФС-3000. Фільтр-сепаратор дизельного палива з підігрівом ТФС 3000 – це універсальний, комбінований фільтр грубого і тонкого очищення палива. Обладнаний відцентрово-стресовим вузлом сепарації, проточно-позиційним автоматичним нагрівачем, електронним датчиком води, змінним фільтруючим елементом. Підходить для рухомих та стаціонарних механізмів з дизельним двигуном. Може використовуватися як додатковий або основний фільтр у будь-якій паливній системі.

встановлення фільтра- сепаратора

Структура і принцип роботи фільтра-сепаратора

В основу фільтра закладено унікальний вузол сепарації з підігрівом. Де паливо проходить дві області розкручування. Перша у вигляді кільцевої спіралі – усередині нагрівача, область жорсткого гальмування, відділення важких фракцій, дві області лінійного прискорення та уповільнення. У процесі руху палива в сепараторі відбувається групування важких фракцій, їх об’єднання і випадання осад. Легкі домішки теж групуються, збільшуються в розмірах, не випадають осад. Але добре затримуються фільтруючим елементом з тонкістю відсіву 5 – 9 мікрон. Підігріте паливо краще сепарується. В ньому відсутні кристали парафіну та води, які за своєю масою рівні паливу, в осад не випадають, а фільтруючий елемент засмічують.

Нагрівач, який встановлений у фільтрі – унікальний винахід. Він сам автоматично підтримує робочу температуру. Вибирає робочу потужність в залежності від температури палива. Не боїться перепаду напруги живлення, не руйнується, і має необмежений термін служби. Ще один плюс для фільтра – всі витратні гумові кільця та прокладки стандартні, є у вільному продажу. Конструкція верхньої кришки сепаратора допускає 4 способи розміщення вхідних та вихідних штуцерів. А також чотири позиції розвороту верхньої кришки, що сприяє кращій адаптації при встановленні.

Бажаєте встановити фільтр-сепаратор на своє авто? Звертайтеся на СТО Автопан. Записуйтесь прямо зараз.