Механічні засоби захисту

Механічніі засоби захисту коштують дешевше ніж електронні сигналізації. Вони простіші у встановленні та використанні. Часто один тільки вигляд встановленного такого пристрою відбиває у злочинця бажання здійснювати викрадення автомобіля.

Спеціалісти станції технічного обслуговування Автопан встановлять механічні засоби захисту на ваш автомобіль якісно та швидко.

механічні засоби захисту

Види механічних засобів захисту авто

Блокатор перемикання коробки передач є найпоширенішим засобом захисту від викрадення автомобіля. Вони можуть мати різну форму та будову, але працюють за одним принципом. Важіль коробки перетворюється на певне положення, найчастіше включається задня передача і фіксується в ньому.

Внутрішній блокатор перемикання коробки передач відрізняється від зовнішнього тим, що його взагалі не видно. Весь механізм прихований під кожухом центрального тунелю, а для замикання чи відкриття є тільки одна личинка замку поруч із важелем перемикання трансмісії.

Блокатор керма – захищає кермо від повороту. Кермо фіксується в одному положенні і поміняти траєкторію руху неможливо навіть після успішного запуску двигуна. Прості пристрої – зовнішні масивні пристрої. Вони встановлюються на рульове колесо. Або кріпляться одночасно до рульового колеса та однієї з педалей машини. При цьому кермо як би заклинюється і знерухомлюється.

Протиугінні замки запалення поєднують функції замку запалення, протиугінного замку, захисту стартера, а також низку сервісних функцій. Часто є гарною альтернативою звичайним блокаторам керма, хоча й вимагають заміни стандартного замка.

Блокатор гальмівної системи обмежує рух після одного гальмування. Технічно, блокатор є механічним зворотним клапаном, який вбудовується в гальмівну систему автомобіля.

Бажаєте встановити механічні засоби захисту на авто. Звертайтеся на СТО Автопан. Записуйтесь прямо зараз.