Навігатори GPS

Автомобільні навігатори GPS передають інформацію про ваше пересування. Працюють від бортової мережі автомобіля, або від власного акумулятору. В дорозі дуже зручно окрім карти місцевості отримати також приблизну інформацію про ваше місце знаходження. До того ж, ці пристрої можуть прокладати найкоротший шлях від місця відправлення до місця прибуття. Сповіщають вас сигналом у разі відхилення від маршруту, а також після прибуття в кінцеву точку.

Встановити GPS навігатор на своє авто ви можете звернувшись на СТО Автопан. Майстри нашого автосервісу виконають встановлення даного обладнання якісно та швидко.

навігатори GPS

Типи GPS навігаторів

Автомобільні GPS-навігатори, GPS-приймачі розрізняють за типом виконання на окремі пристрої та GPS-модулі. Окремий пристрій має вбудований дисплей та власне джерело живлення, батарейки або акумулятор. GPS-модуль є пристроєм, який підключається через певний інтерфейс до головного пристрою автомобіля з наступним виведенням інформації на екран дисплея відповідного пристрою.

Важливим елементом будь-якого GPS-навігатора є екран, розміри якого можуть становити від 4 до 11 дюймів. На екрані навігатора можна вивести зображення з камери заднього огляду за наявності відповідного відео входу. А це дуже практично і зручно. Особливо у випадках, коли в автомобілі встановлено головний пристрій без дисплея розміром 1DIN.

 

Бажаєте встановити GPS-навігатор на своє авто . Звертайтеся на СТО Автопан. Записуйтесь прямо зараз.