Встановлення проставок

Встановлення проставок – один із найпростіших способів підвищити жорсткість авто або підняти кліренс. Такі вироби виготовляються із щільного матеріалу та здатні витримувати величезне навантаження. Сам процес встановлення проставок потребує певних знань та навичок. Ввикористання спеціального інструменту та обладнання. Тому, якщо ви плануєте встановлювати проставки на свій автомобіль  радимо звернутися на СТО Автопан. Майстри нашого сервісу зроблять це якісно та швидко.

встановлення проставок

Варіанти встановлення проставок

Міжвиткові проставки

один із найпростіших способів вирішення проблеми. Особливість таких пристроїв – простота монтажу та універсальність. Проставки можна монтувати на передні та задні пружини. Але врахуйте, що вони не піднімають автомобіль, а лише роблять його жорсткішим.

Проставки під пружини

ще один спосіб вирішити проблеми із кліренсом. Особливість пристрою – монтаж виробу між кузовом та пружиною. Така робота це шанс збільшити кліренс на товщину проставки. При цьому хід відбою амортизатора також буде меншим.

Регульовані проставки під пружини

виконують таку ж функцію, як і звичайні пристрої. Єдина різниця – це можливість регулювання кліренсу. Після монтажу можна особисто змінювати висоту дорожнього просвіту залежно від завантаження автомобіля. Перевага такого пристрою – простота монтажу. Можливість самостійного регулювання кліренсу, ефективність.

Автолюбителі – винахідливий народ, тому на сьогодні впроваджено кілька варіантів підняття авто за допомогою проставок.

Бажаєте встановити проставки на своє авто?. Звертайтеся на СТО Автопан. Записуйтесь прямо зараз.