Встановлення відеореєстратора

Автомобільний відеореєстратор – це пристрій,який повинен бути в кожному автомобілі. Недостатньо просто купити автомобільний відеореєстратор, його необхідно правильно встановити. Майстри автосервісу Автопан проведуть встановлення відеореєстратора якісно та швидко.

Відеореєстратор може допомогти як за ДТП, так і при виникненні конфлікту з представниками поліції. Залежно від того, скільки камер у вашому відеореєстраторі він може записувати на відео як ситуацію безпосередньо перед автомобілем, так і те, що відбувається в салоні.

встановлення відеореєстратора

Параметри відеореєстраторів

Відеореєстратори для автомобіля відрізняються за декількома параметрами: форматом стиснення, типом носія інформації, кількістю відеовходів і входами для мікрофона. Також автомобільні реєстратори можуть мати різну роздільну здатність запису, від 640х480 до 2304×1296 і різною частотою кадрів за секунду. Крім цього вони відрізняються наявністю вбудованого монітора та кількістю відеовиходів на зовнішній екран. А також видами додаткових функцій, таких як підключення GPS, модуля GPRS, кількістю тривожних входів і виходів.

Сучасні відеореєстратори для автомобіля зберігають записану інформацію на флеш пам’ять і відрізняються насамперед простотою зчитування інформації на комп’ютер. Вони компактні за розмірами і нерідко працюють від акумулятора. Перенесення даних з такого відеореєстратора на комп’ютер – це посильне завдання для кожного школяра.

Бажаєте встановити відеореєстратор на своє авто. Звертайтеся на СТО Автопан. Записуйтесь прямо зараз.