Система під капот HYDRO BOOST FUEL SYSTEMS

HYDRO-BOOST FUEL SYSTEMS встановлюється під капот автомобіля для збагачення паливної суміші воднем. Воднева установка збагачує паливну суміш. А це підвищує ефективність використання палива в камері згоряння в середньому на 20%.

Ефективність системи hydro-boost полягає в швидшому і повному згоранні паливної суміші. А саме дрібні та реактивні молекули водню миттєво спалахують і допомагають в 10 разів швидше і рівномірніше згорати паливу.

HYDRO-BOOST – це компактна система для встановлення в моторний відсік транспортного засобу. Ця система може бути використана для різних видів двигунів внутрішнього згорання з будь-яким типом палива. Від генераторів до важкої будівельної техніки. Тобто всюди, де використовується ДВЗ.

Додайте водню двигуну! Відчуйте збільшену потужність та водночас економте на пальному!

Відповіді на питання про систему HYDRO BOOST

Найбільш поширені питання та відповіді на них про систему збагачення воднем палива для двигунів внутрішнього згорання
Loader image

HYDRO-BOOST - це компактна система збагачення палива воднем. Встановлюється в автомобілі "під капот". HYDRO BOOST FUEL SYSTEMS використовується з двигунами внутрішнього згоряння. Може бути застосована з будь-яким типом палива - бензин, дизель, газ. Основні переваги системи hydro-boost - збільшення потужності двигуна та економія палива.

HYDRO BOOST FUEL SYSTEMS встановлюється на будь-який автомобіль з двигуном внутрішнього згоряння, який працює на дизельному паливі, бензині або газу.
Воднева система збагачення палива являє собою електролізер - бачок для подачі води і електричний блок управління. Встановлюється в підкапотний простір автомобіля.

HYDRO-BOOST не змінює паливну систему авто і не потребує реєстрації як переобладнання транспортного засобу. Що в порівнянні з ГБО дозволяє заощадити час та фінанси при установці на авто.

Переваги водневої системи HYDRO BOOST

Переваги використання системи збагачення воднем паливної суміші
HYDRO BOOST FUEL SYSTEMS
для двигунів внутрішнього згорання
 • подовження терміну служби ДВЗ;
 • зниження витрати палива від 10% до 30%;;
 • збільшення потужності автомобіля до 10%;
 • зниження шкідливих викидів СО, CO2 та NOx;
 • очищення двигуна від продуктів згоряння палива та його домішок – вуглець, сажа, смоли, лаки та інше;
 • зниження робочої температури двигуна;
 • збільшення експлуатаційного терміну масла в двигуні;
 • сумісність з будь-яким типом палива.

Як працює HYDRO BOOST FUEL SYSTEMS

HYDRO BOOST FUEL SYSTEMS працює для збагачення паливної суміші воднем. Так звідки ж береться водень?

Водень отримується за рахунок електролізу. Дистильована вода розщеплюється на водень і кисень. Тобто молекула води H2O перетворюється на 3 окремі молекули водню та кисню. Цим самим створює газ Брауна (H+H+O). А блок управління регулює кількість і додає цей газ до паливної суміші в залежності від об’єму двигуна.

Газ виробляється тільки при працюючому двигуні. Він не накопичується в системі або в будь-якій ємності. Тому встановлення системи HYDRO BOOST на автомобіль є абсолютно безпечним. 

При відключенні системи hydro-boost чи виході її з ладу можливо продовжувати експлуатацію транспортного засобу в стандартному режимі.

Встановлення водневої системи на авто

Встановлення водневої системи на авто проводиться в моторний відсік транспортного засобу. Тобто “під капот”. Завдяки невеликим розмірам і ергономіці воднева установка hydro-boost розміщується непомітно і зручно під капотом.

Встановіть на автомобіль систему збагачення воднем на Бош АвтоСервіс Автопан. Перед встановленням обов’язково отримайте консультацію фахівця щодо вибору водневої системи саме для вашого авто. Адже для кожної моделі авто передбачена своя система hydro-boost. 

встановлення водневої системи на автомобіль

Як експлуатувати водневу систему на авто

Воднева система hydro-boost працює безперервно і безвідмовно. Корпус установки зносостійкий до механічних, зовнішніх дефектів атмосферних впливань та кислот. Матеріали здатні витримати тривалий термін експлуатації. 

HYDRO-BOOST не змінює паливну систему і не потребує оформлення.

При використанні системи hydro-boost не змінюється тип пального і конструкція двигуна автомобіля. Тому після установки водневої системи hydro-boost не потрібно реєструвати це в МРЕО чи вносити зміни в технічний паспорт автомобіля. Так як при встановленні ГБО. Встановлення системи збагачення палива воднем hydro-boost в порівнянні з ГБО дозволяє заощадити час та фінанси.

Обслуговування водневої системи:

 • контроль рівня технічної рідини
 • заміна технічної рідини 1 раз в півроку
 • рекомендований технічний огляд 1 раз на 6 місяців на спеціалізованому автосервісі

Які бувають водневі системи для авто

Водневі системи HYDRO BOOST поділяють:

За об’ємом двигуна

 • до 4.0 л для легкових авто, позашляховиків, мікроавтобусів
 • до 7.0 л для вантажівок та комерційної техніки
 • для спецтехніки та вантажівок з об’ємом двигуна до 16.0 л
hydro boost

За розмірами водневої системи

Є декілька варіантів з різними розмірами водневої системи. Це зроблено саме для того, щоб полегшити установку такої системи під капот з урахуванням особливостей різних моделей авто. Тому враховуйте при виборі hydro boost розмір системи. Фахівці Бош АвтоСервіс Автопан порадять де і саме якого розміру систему встановити під капот конктретної моделі автомобіля.

За типом палива двигуна

За типом палива поділу водневих систем не передбачено. Тип палива не впливає на вибір водневої системи. Враховуйте лише об’єм двигуна та розмір системи для зручного встановлення. Отримайте консультацію фахівців автосервісу щодо вибору системи під конкретну модель транспотного засобу.

Де придбати водневу систему HYDRO BOOST

Придбайте HYDRO BOOST FUEL SYSTEMS на Бош АвтоСервіс Автопан.

При виробництві hydro boost використовуються високоякісні, стійкі до впливу корозії матеріали. Це позитивно впливає на строк експлуатації.

Отримайте гарантію 3 роки та рекомендації з вибору системи для вашої моделі автомобіля.

Воднева система HYDRO BOOST ціна

Вартість водневих систем Hydro Boost відповідно до об’єму двигуна транспортного засобу

 • 18 000 грн для двигунів з обємом до 4 000 куб.см.
 • 23 000 грн – від 4 000 до 7 000 куб.см.
 • 70 000 грн – від 7 000 до 16 000 куб.см.