Мийка деталей та агрегатів

Для якісного ремонту автомобіля ​​всі його вузли та деталі, які потребують заміни чи ремонту? потрібно очистити від бруду, іржі та слідів технічних рідин. Спеціально для цього СТО Автопан використовує мийну машину для мийки деталей та агрегатів. Мийна машина допомагає заощадити багато часу під час будь-яких ремонтних робіт. Також мийка деталей перед початком ремонтних робіт дає можливість з більшою точністю виявити несправність. І якісно виконати ремонт і відновлення автомобільних деталей.

 

миття деталей та агрегатів

Які деталі та агрегати миють в мийній машині:

  • головка блоку циліндрів
  • блок циліндрів
  • корпус КПП та АКПП
  • інші деталі і запчастини

Принцип роботи машини для мийки деталей та агрегатів

Машина для мийки деталей двигуна дозволяє видаляти масляні забруднення та сліди нагару з деталей. Для цього вода нагрівається до температури 90 градусів і додається спеціальна рідина. Вода подається до мийної камери під тиском через форсунки. Деталі розміщуються на кошику діаметром 1000 мм, що обертається. Максимальні параметри деталей для завантаження в мийку 950мм на 480мм.

Якісне очищення деталей, знежирення деталей при виконанні ремонтних робіт автомобіля дозволяє на 30% продовжити термін експлуатації відремонтованих деталей, агрегатів і вузлів автомобіля. До того ж, при роботі з чистими деталями, що пройшли процедуру знежирення, без бруду і пилових відкладень, збільшується продуктивність праці. Майстру швидше та легше працювати з такими деталями і результат буде якіснішим.

Шукаєте послугу з мийки деталей та агрегатів? Отримайте послугу за доступними цінами на СТО Автопан.
Записуйтесь прямо зараз на СТО.