Оренда лафету

Авто відмовляється їхати далі? Кожен водій бодай раз потрапляв у подібну ситуацію. Кому хочеться залишатися посеред дороги самому? Особливо, якщо ви застрягли далеко від дому. Можна попросити тих, хто проїжджає повз, взяти вас на буксир. Ну а якщо нікого поряд немає? Евакуатор коштуватиме дорого.

Станція технічного обслуговування Автопан пропонує полугу –  оренда лафету. Це зручно та надійно.

оренда лафету

Умови користування лафетом

Лафет – це легкий причіп, який кріпиться із заднього боку авто. Ця платформа призначена для перевезення автомобілів та легкогабаритної техніки.Пропонуємо в оренду лафет з частковим навантаженням авто. Для буксирування достатньо мати посвідчення водія з категорією В. Ремені фіксування автомобіля надаються за окрему плату. Ціна залежить від терміну оренди. Ціна оренди 500грн на добу. Також ми надаємо в оренду легковий причіп 250грн на добу.

Даний вид буксирування по ПДР є буксируванням на жорсткій зчіпці. І не вимагає додаткової категорії та реєстраційних номерів на лафет. Можна користуватися за наявності категорії B. Якщо Ви хочете орендувати лафет або причіп для перевезення автомобілів та матеріалів, ми допоможемо вам у цьому! При тривалій оренді або постійним клієнтам надаємо вигідну систему знижок.

Бажаєте скористатися послугою – оренда лафету? Звертайтеся на СТО Автопан. Телефонуйте прямо зараз.