Видалення вм’ятин без фарбування

Що таке PDR-технологія? Видалення вм’ятин без фарбування, дає можливість вирівняти дефектні області автомобіля без фарбування двома основними методами:

  1. Клейовою системою із зовнішнього боку.
  2. Спеціальним інструментом із внутрішньої.

Перший спосіб PDR зазвичай застосовують для важкодоступних місць. Другий вважається більш класичним. Деталь не потрібно фарбувати. Це усуває безліч труднощів, таких як підбір колірного тону, необхідність точного повторення товщини шару фарби.

видалення вмятин без фарбування

Усі ремонтні роботи з цієї технології можуть тривати приблизно від 1 до 8 години. Безбарвне видалення вм’ятин коштує на порядок менше, ніж рихтування та фарбування деталі. При ремонті вм’ятини PDR методом фарба не ушкоджується. Якщо вам необхідно якісно перетворити свій автомобіль, то звертайтеся на СТО Автопан. У максимально короткі терміни, ви отримаєте свій автомобіль практично в ідеальному стані.

Всі ціни на наші послуги в будь-якому випадку залишаються незмінними. Ви можете не турбуватися, що в процесі роботи додадуть до обумовленої суми ще якісь цифри, не погодивши це. Наші фахівці завжди зможуть зробити ремонт якісно. ​​І ви залишитеся задоволені результатом. Тепер вм’ятина на автомобілі не проблема, телефонуйте нам, і ми завжди прийдемо вам на допомогу! Якщо ваш автомобіль потребує послугу з видалення вм’ятин без фарбування? Звертайтесь, ви абсолютно безкоштовно отримаєте професійну консультацію з будь-якого питання просто відвідавши СТО Автопан.

Шукаєте послугу з видалення вмятин без фарбування для авто? Звертайтеся на СТО Автопан. Записуйтесь прямо зараз.