Догляд за автомобілем влітку

догляд за автомобілем влітку

Догляд за автомобілем влітку – корисні поради

Уникайте тривалої стоянки під яскравим сонцем, щоб уникнути вигоряння шкіри чи тканини оббивки салону. При тривалій стоянці на сонці закривайте лобове скло спеціальним відбивачем.

Гумові ущільнювачі дверей та віконних отворів залишаються еластичнішими, якщо їх регулярно обробляти засобами для догляду за гумою.

У літню пору великий ризик забруднити свою машину: бітумом, соком дерев, слідами від мошок тощо. Чим довше смола знаходиться на фарбі, тим важче її виводити, а якщо перетримати, то можуть залишитися жовті плями. Намагайтеся прибрати їх якнайшвидше своїми силами за допомогою спеціальних спреїв.

Миття автомобіля у літній день також має свої небезпеки. По-перше, це перепади температур, коли на гарячий кузов потрапляє холодна вода. По-друге, краплі, що залишилися після миття, починають працювати як мініатюрні лінзи, які пропалюють фарбу під шаром лаку. Тому автомобіль слід мити в тіні, а ще краще ввечері, коли сонце не так активно.

Сліди від ударів каменів та подряпини негайно усуваються з автомобільного кузова. В іншому випадку корозія не змусить себе довго чекати. При цьому можна обійтися без допомоги автомобільних майстрів, використовуючи аерозолі в колір кузова машини.

За необхідності та для отримання консультації звертайтеся на СТО Автопан.

🕗 Режим роботи на сторінці Контакти
👇 Ознайомтесь з переліком послуг СТО на нашому сайті
сто на мапіАдреса СТО на мапі