Обкатка автомобіля

обкатка автомобіля

🚙 Будь-яку нову машину потрібно обкатувати.

Не використовуйте новий автомобіль відразу в екстримальному режимі. Вузли прослужать менше і частіше ламатимуться.

Починайте потроху перші 1,5–3 тисячі кілометрів проїдьте спокійно – 50–70 км/год. Без пробуксувань та різких гальмувань.

❗️ Уникайте постійної швидкості дорогою без підйомів і спусків. У той же час не давайте стрілці тахометра вибиратися в червону зону і багато стрибати.

📌 Гальмівна система – головний вузол автомобіля. Від нього залежить Ваша безпека. Обкатуйте колодки з особливою ласкою та сподіванням.

🚘 Оптимальні обороти нового двигуна – 2-3 тисячі. Це гарантує невисоку витрату бензину та м’яку роботу двигуна. Значення може відрізнятися для вашого авто (спортивний, мікроавтобус) тому читайте інструкцію. Намагайтеся не “випускати” двигун вище 4 000. Не “тисніть” високими передачами на оборотах менше 2 000.

❗️ Поменше робити активного гальмування двигуном.

Перші півтори тисячі кілометрів менше вантажу (пасажирів чи багажу). Максимально обмежте їзду по ґрунтовці та бездоріжжю.

🛢 Старий прироблений двигун «набирає» мастило і легше переносить розсіяність власника. Під час обкатки не можна забувати про рівні мастила, охолоджувальної та гальмівної рідини. Подивіться на підлогу в гаражі та на днище машини – щось може протікати. При заміні мастила бажано змінювати фільтри згідно з регламентом.

🚗 На механіці плавно працюйте ручкою перемикання, педалями зчеплення та газу. На автоматі – педаллю газу. Знайдіть рівні незавантажені ділянки дороги, щоб авто пропрацювало всі швидкості без різких прискорень та уповільнень.

👨‍🔧 Перше ТО Після 1500 кілометрів. Везіть авто на технічний огляд – не шкодуйте часу. Простіше і дешевше полагодити вузол, який тільки-но починає ламатися. Головна проблема нових двигунів – дрібна стружка з необкатаних деталей.

🚨 Читайте інструкцію до авто. Переглядайте спеціалізовані форуми, на яких досвідчені водії діляться тонкощами догляду за такою ж маркою машини.

За необхідності та для отримання консультації звертайтеся.

🕗 Режим роботи на сторінці Контакти
👇 Ознайомтесь з переліком послуг СТО на нашому сайті
сто на мапіАдреса СТО на мапі