Рекомендації щодо догляду за авто

рекомендації щодо догляду за авто

Корисні рекомендації щодо догляду за авто.

👨‍🔧 Майстри-авторемонтники СТО АВТОПАН попереджають: ремонт АКПП, відновлення двигуна, серйозні проблеми з трансмісією коштують чималих грошей. При правильному використанні автомобіля, його робочі показники перебувають у потрібних межах. Тому вдається їздити з мінімальними проблемами, а регламентні роботи проводити не раніше встановлених виробниками періодів.

❗️ Догляд за автомобілем виконується у 3-х напрямках:

1. Підтримка заданих норм у конструкції автомобіля

— Перед поїздкою корисно впевнитись у тому, що в машину залито достатню кількість масла, гальмівної рідини та антифризу.

— Потрібно перевірити, чи сухо під машиною. Якщо виявлено якусь рідину, темну пляму, спробувати самостійно або за допомогою майстрів визначити, де порушена герметичність.

— Обов’язково переконайтеся, що тиск у колесах приблизно рівний, а гума не має здуття та інших пошкоджень. Коли знайдено грижу, слід замінити основне колесо на запасне і вирушити на шиномонтаж.

— Блок електронного управління здатний показати приховані внутрішні дефекти у роботі вузлів та систем. Коли щось турбує в автомобілі (стукіт, скрип, нерівне положення керма, підвищена витрата палива), потрібно зробити діагностику авто.

2. Екстер’єрні проблеми.

— Водії, які вважають, що машину треба мити приблизно раз на сезон – помиляються. Згодом вони побачать пошкодження лакофарбового покриття. А далі з’являться ділянки, що корродуються.

3. Чистота інтер’єру в авто.

— Різна оббивка салону потребує індивідуального способу для догляду.

— Гумові килимки під ногами регулярно витрушують і миються. Якщо вони з ворсової тканини, то використовуйте хімічний склад.

— Панель приладів і дверні карти з пластику обробляються поліроллю, в якій відсутні компоненти, що містять спирт.

Автомобіль буде служити Вам тривалий час, якщо будете дбайливо ставитися до нього і надавати оперативну технічну допомогу.

За необхідності та для отримання консультації звертайтеся.

🕗 Режим роботи на сторінці Контакти
👇 Ознайомтесь з переліком послуг СТО на нашому сайті
сто на мапіАдреса СТО на мапі