Руйнування міфів про жінок

руйнування міфів про жінок

Руйнування міфів про жінок – цікаві спостереження

У наш вік жінок-водіїв майже стільки ж, скільки й чоловіків. Однак досі у суспільстві живий стереотип, що водіння – привілей виключно чоловіків. Тим часом статистика каже, що винуватцями аварій найчастіше бувають чоловіки – 81% проти 19%. Розберемося, які твердження про поведінку жінок на дорозі є реальними, а що можна назвати міфом.

👉 Для жінок характерно більш акуратне водіння. Незважаючи на те, що жіноче водіння не можна назвати впевненим, воно все ж таки акуратніше ніж чоловіче. Жінки, як правило, не прагнуть обігнати всіх, щоб довести свою крутість. До того ж, 76% жінок пристібаються ременем безпеки проти 63% чоловіків.

👉 Жінка переконана, що їй усі поступатимуться дорогою. Така поведінка ґрунтується на підсвідомості. Оскільки у звичайному житті чоловіки пропускають дам уперед, відчиняють перед ними двері, але на дорогах діють інші закони.

👉 Жінка за кермом постійно розмовляє телефоном. Це спірне твердження, оскільки серед чоловіків теж є чимало аматорів скористатися телефоном під час водіння.

👉 Жінки важко орієнтуються на місцевості. Вчені заперечують цей факт. Стверджуючи, що у чоловіків та жінок по-різному влаштований мозок. Чоловіки зазвичай краще читають карту, тоді як для жінок характерне образне мислення. Їм простіше орієнтуватися на конкретні об’єкти.

👉 Жінкам складніше даються технічні питання і в автомобілях вони знаються погано. Жінкам дійсно погано дається освоєння технічних навичок. Але це зовсім не означає, що жінки некомпетентні в питаннях авто. Зрозуміти влаштування машини не так складно. Але жінкам часом фізично важко робити деякі речі, пов’язані з обслуговуванням машини.

👉 Жінки водять авто на підборах. Це справді трапляється не так вже й рідко. Керувати на підборах не так просто, проте жінки, як правило, мають в авто чергове взуття.

👉 Жінка погано паркується. Жінка паркується так, що між її авто та іншими машинами залишається значна відстань. Цікавим фактом є те, що в умовах майданчиків автошкіл жінки успішно паркуються заднім ходом. Але в реальних умовах справа інакша.

За необхідності та для отримання консультації звертайтеся на СТО Автопан.

🕗 Режим роботи на сторінці Контакти
👇 Ознайомтесь з переліком послуг СТО на нашому сайті
сто на мапіАдреса СТО на мапі