Послуга з ремонту паливної системи

СТО Автопан пропонує послугу з ремонту паливної системи Common Rail. Common Rail – це паливна система дизельних двигунів. Завдяки цієї системи дизельні автомобілі почали більш економно споживати пальне. Також автомобіль стає більш  потужним без шкоди для навколишнього середовища. Забезпечується це за рахунок ефективного упорскування палива в камеру згоряння. Цю функцію забезпечують форсунки, що управляють упорскуванням електронним чином. До самих форсунок пальне надходить від паливної рампи – загального акумулятора високого тиску. 

Несправності паливної системи

Які можливі несправності паливної системи?

 

Loader image

Несправності паливного обладнання:

 

 • несправність паливних форсунок
 • несправності паливного насоса
 • забрудненість паливного фільтра
 • негерметичність паливної системи
 • забрудненість паливного бака

Можливі несправності:

 • некоректна робота паливних форсунок
 • не своєчасне впорскування палива в циліндри
 • переливання форсунок у циліндри
 • некоректна робота паливного насоса

Можливі несправності:

 • падає тиск у паливній магістралі
 • перетікання обратки форсунок
 • некоректна робота датчика тиску
 • сильне зношування паливного насоса
 • знос деталей паливної форсунки

Діагностика та регулювання паливної системи і ТНВД

Через електронне управління двигуном налаштування, регулювання та ремонт ТНВД стають більш складними. Для діагностики та регулювання паливної системи потрібні спеціальні інструменти та стенд. Тому виконати ремонт самостійно неможливо. Тільки спеціалісти зможуть точно визначити у чому проблема. У деяких випадках достатньо діагностики електронної системи разом із блоком управління. Після їхнього грамотного регулювання двигун може знову почати працювати.

Переваги та особливості ремонту системи Common Rail

Головною перевагою Common Rail вважається забезпечення тиску в паливній системі незалежно від частоти обертання колінчастого валу мотора і кількості палива, що впорскується. Завдяки системі Common Rail автомобіль стає більш економним по витраті пального. Паливна суміш згоряє з найменшим викидом шкідливих речовин в атмосферу. Зростає і потужність двигуна за меншої витрати пального.

Система Common Rail особливо вимоглива до якості та чистоти дизпалива. Її елементи виготовлені з високою точністю. При потраплянні в паливну систему навіть найдрібніших сторонніх частин, елементи системи пошкоджуються та виходять з ладу. Найбільше навантаження посідає на керовані електронікою форсунки . Також ремонт Common Rail може знадобитися при попаданні оливи у впускну систему. Якщо форсунки встановлювалися не відповідно до технології виробника, то теж з часом може привести до несправності. Визначити появу проблеми нескладно: Двигун погано запускається, втрачається його потужність та економічність, збільшується обсяг викиду шкідливих речовин – це все вказує на неправильну роботу форсунок.

Ремонт паливної системи ціна

Ціни на послуги автоелектрика на СТО Автопан вказані в таблиці нижче. Якщо відсутня інформація щодо ціни на послугу, яка вас цікавить, відправте запит.

Ремонт паливної системиЦіна, грн
Заміна паливного насоса підвісного тнвд2 100,00
Заміна занурювального бензонасоса (у баку)900-2700
Вимірювання тиску паливного насоса-бензин540,00
Заміна дизельних форсунок від1 200,00
Заміна бензинових форсунок від480,00
Чищення бензинових форсунок від1 050,00
Регулювання та перевірка дизельних форсунок від3 000,00

* Зверніть увагу!
Вказані ціни орієнтовні і можуть бути змінені. Щоб уточнити ціну послуги СТО Автопан для моделі вашого авто – зверніться до менеджера.

Шукаєте послугу по ремонту паливної системи? Отримайте гідний ремонт за доступними цінами на СТО Автопан. Записуйтесь прямо зараз.