Послуга ремонт зчеплення

Послуга ремонт зчеплення – досить трудомісткий процес, якій потрібно проводити у висококваліфікованому автосервісі.
Вашому автомобілю потрібен ремонт або заміна зчеплення? СТО Автопан оснащений сучасним обладнанням для діагностики та ремонту зчеплення автомобіля. Замовляйте діагностику, ремонт або заміну щеплення легкових та вантажних автомобілів у досвідчених спеціалістів автосервісу. Також за необхідності заміни деталей на СТО є власний склад запчастин для ремонту авто.

Зчеплення – особливий механізм в автомобілі. Він служить для плавного старту авто з місця. А також для приведення у відповідність кількості обертів коленвала та швидкості авто. Тобто забезпечує передачу обертаючого моменту безпосередньо від двигуна до коробки передач. Одна з важливих функцій зчеплення – захист від надмірних навантажень автомобільної трансмісії. При експлуатації автомобіля на зчеплення припадають великі навантаження.

Несправності зчеплення

Ознаки несправності зчеплення

  • заїдання зчеплення при включенні
  • при відпусканні педалі чути стукіт або деренчання
  • при вимиканні зчеплення чути шум і відчувається вібрація педалі
  • збільшилося зусилля необхідне натискання на педаль
  • при пробуксуванні зчеплення під час роботи відбувається нещільний контакт дисків

Причини зносу зчеплення

  • замаслювання тертьових поверхонь
  • пошкодження або зношування накладок диска зчеплення
  • ослаблення опор кріплення двигуна
  • деформація чи поломка пружин
  • засмічення гідравлічного або пошкодження механічного приводу

Діагностика зчеплення

Після тривалого пробігу авто потрібно робити діагностику зчеплення і ремонтувати або заміняти при необхідності. Своєчасна діагностика зчеплення дозволить виявити навіть незначні несправності. В свою чергу, це суттєво збільшує термін безперебійної експлуатації зчеплення.

Якщо під час  діагностики будуть виявлені несправності зчепення, фахівці відремонтують або замінять елементи, що вийшли з ладу.

Заміна зчеплення

Заміна зчеплення – це досить складний та трудомісткий процес. Рано чи пізно кожен автовласник стикається з необхідністю заміни зчеплення. При потребі можна замінити зчеплення повністю. Або замінити лише окремі елементи – диск зчеплення, вижимний підшипник, кошик зчеплення та ін.

За будь-якої підозри на несправність зчеплення зверніться до фахівців.  Автосервіс Автопан надає послуги з ремонту і заміні зчеплення. Забезпечте ваше перебування за кермом комфортним та безпечним!

Ремонт щеплення ціна

Ціни на послугу ремонт щеплення на СТО Автопан вказані в таблиці нижче. Якщо відсутня інформація щодо ціни на послугу, яка вас цікавить, відправте запит.

Ремонт щепленняЦіна, грн
Заміна комплекту зчеплення без зняття підрамника3 000,00
Заміна комплекту зчеплення із зняттям підрамника5400,00
Прокачування зчеплення540,00
Діагностика зчеплення300,00

* Зверніть увагу!
Вказані ціни орієнтовні і можуть бути змінені. Щоб уточнити ціну послуги СТО Автопан для моделі вашого авто – зверніться до менеджера.

Шукаєте послугу з ремонту щеплення? Отримайте послугу за доступними цінами на СТО Автопан. Записуйтесь прямо зараз.