Послуга ремонт КПП

Замовте послугу ремонт автоматичних і механічних коробок переключення передач автомобілів на СТО Автопан. Тобто АКПП та МКПП різних марок авто. Технічне обслуговування КПП необхідне будь-якому автомобілю. Отримайте діагностику АКПП, МКПП, варіаторів. Заміна масла в КПП. Також проводимо ремонт гідроблоків, гідротрансформаторів, електронних блоків керування.

Діагностика КПП

Діагностика КПП проводиться під час руху. Так, фахівець з ремонту може визначити тип неcпрвності і спланувати подальші дії. Потім здійснюється діагностика коробки передач на спеціальному устаткуванні, яке дозволяє виявити несправності.
СТО Автопан оснащена сучасним обладнанням, а кваліфіковані спеціалісти автосервісу проведуть огляд та детальну діагностику КПП. Після огляду стане зрозуміло, потрібно лагодити окрему частину механізму, або потрібно замінити повністю всю деталь. Після діагностики автовласнику видаються результати виявлених несправностей. А також рекомендації щодо ремонту, технічного обслуговування та подальшої експлуатації автомобіля.

Незважаючи на різницю між коробками передач, діагностики потребує і автоматична, і механічна КПП.

Ремонт трансмісії

Ремонт трасмісії на СТО Автопан

Loader image

 • Вироблення диска або корзини зчеплення
 • Вироблення шестерень та синхронізаторів КПП
 • Вироблення або пошкодження вилок КПП
 • Вироблення напрямних втулок вичавних підшипників
 • Вироблення дисків та кошиків зчеплення
 • Розриви демпферних муфт

Це перша ознака виходу з ладу підшипника ступиці.
У деяких випадках це можна перевірити самому. На рівній ділянці дороги легенько поманеврувати праворуч і ліворуч. Якщо ви почуєте що шум змінюється, це перша ознака того, що якийсь підшипник або підшипники ступиць вийшли з ладу. Їх терміново слід замінити.

Це говорить про те, що вийшли з ладу хрестовини карданних валів. Це не аварійно, але треба міняти, тому що потім це переростає у вібрацію. А це вже спричинить погані наслідки.

Технічне обслуговування КПП

Технічне обслуговування для механічних та автоматичних КПП передбачає перелік дій направлених для подовження працездатності коробки передач. Для кожної моделі КПП перелік операцій визначає завод-виробник. СТО Автопан чітко дотримується вимог заводу виробника при обслуговуванні КПП. Для всіх коробок передач в автомобілях передбачені регламентні роботи. Основна операція при обслуговуванні всіх видів КПП це заміна масла.

Заміна масла в КПП

1й спосіб

заміни оливи в КПП

Перший спосіб заміни оливи в коробці передач – це частковий злив оливи через зливну пробку з картера КПП. У такому варіанті замінюється близько 50%-60% оливи від загального рівня. Так як вся олива не зливається. Частина масла залишається в картері та маслопроводах.

Недоліком цього способу є те, що не вся олива змінюється на свіжу. Внаслідок чого олива може не виконувати своїх функцій. Рекомендується робити цю процедуру кілька разів.

Обов’язково потрібно міняти фільтр при заміні масла в АКПП.

2й спосіб

заміни оливи в КПП

Другий спосіб – це заміна масла в КПП за допомогою спеціального обладнання. На СТО Автопан встановлений апарат, за допомогою якого масло в АКПП замінюється методом продавлювання. Старе масло витісняється новим. Що дозволяє говорити про його повну заміну. Чому кажемо що майже 100% заміна? Тому що з гідротрансформатора не можливо повністю витіснити старе масло. Робиться це за таким алгоритмом:

 • через радіатор охолодження коробки до АКПП приєднуються трубки апарату
 • заводиться двигун
 • старе масло зливається
 • нове заливається під тиском
 • через спеціальне віконце можна візуально контролювати колір АТФ.

Як тільки колір масла досягне потрібного забарвлення, тобто стане світлим, процедура припиняється.

На таку заміну потрібно близько 10-12 літрів АТФ. Залежно від робочого об’єму КПП.

В автоматичних коробках передач заливається спеціальна олива, яка була розроблена саме під цей тип коробки. Вона називається ATF – Automatic Transmission Fluid. Або як кажуть у народі Dextron. Важливо знати, що і ATF бувають різні. Для кожного типу АКПП йде своє масло, яке рекомендує виробник автомобіля.

Масла, які використовуються в механічних коробках передач, зовсім не підходять для трансмісій з АКПП.

Ремонт КПП і АКПП

Що включає в себе ремонт КПП і АКПП? На сьогоднішній день автомобілісти віддають перевагу автомобілям з автоматичною коробкою передач. Важливо знати, що дана коробка передач вимагає особливого догляду. Найголовніше в цьому складному та дорогому пристрої – це вчасно замінити оливу в КПП. А у випадку виявлення відхилень в роботі – проводьте якомога швидше діагностику КПП. Своєчасна діагностика дозволяє виявити несправності КПП ще на початковому етамі. А це, в свою чергу, заощадити на необхідності ремонту коробки передач.

1й крок

ремонту КПП

Перший крок – це діагностика несправності КПП. Тобто, першим етапом є зняття і дефектовка КПП на дільниці з ремонту коробок передач.
Продефектувати всі причини несправностей КПП. А вже після визначити об’єм робіт і перелік необхідних запчастин. Це можливо лише після зняття та розборки КПП. Без розборки можливо лише орієнтовно визначити причини несправності чи неправильної роботи КПП.

2й крок

ремонту КПП

Другий крок – це узгодження термінів і вартості робіт з відновлення КПП. А можливо і визначення доцільності проведення ремонтних робіт.

3й крок

ремонту КПП

Третій крок – це саме проведення ремонтних робіт. Попередньо необхідно замовити і отримати всі необхідні деталі.

4й крок

ремонту КПП

Четвертий крок – це встановлення відремонтованої КПП на автомобіль. Як правило, в сучасних автомобілях потрібно прописати КПП в комп’ютері автомобіля. Це окрема процедура, яка потребує спеціальних знань і обладнання. Цю процедуру виконуємо на дільниці комп’ютерної діагностики автомобілів.

Ремонт КПП ціна

Ціни на послугу ремонт КПП на СТО Автопан вказані в таблиці нижче. Якщо відсутня інформація щодо ціни на послугу, яка вас цікавить, відправте запит.

Ремонт та обслуговування КППЦіна, грн
Заміна масла в МКПП360,00
Часткова заміна рідини в АКПП без заміни фільтра АКПП900,00
Часткова заміна рідини в АКПП із заміною фільтра АКПП1 200,00
Заміна оливи в роздатковій коробці360,00
Заміна оливи в мосту360,00
Ремонт МКППдог
Ремонт АКППдог

* Зверніть увагу!
Вказані ціни орієнтовні і можуть бути змінені. Щоб уточнити ціну послуги СТО Автопан для моделі вашого авто – зверніться до менеджера.

Шукаєте послугу ремонт та обслуговування чи заміни масла КПП. Отримайте послугу за доступними цінами на СТО Автопан. Записуйтесь прямо зараз.