Послуга з ремонту вихлопної системи

Послуга з ремонту вихлопної системи

Одна з основних послуг, що надає сервісна станція Автопан – це послуга з ремонту вихлопної системи. Як правило, рано чи пізно це стосується  вихлопних систем усіх автомобілів. Наші фахівці виконають ремонт вихлопної системи будь-якої складності. Для різних марок автомобілів. Від найпростішого – як заварити глушник. До повної заміни вихлопної системи транспортного засобу. При виконанні робіт з ремонту вихлопної системи ми використовуємо обладнання та комплектуючі провідних виробників у даному секторі. Також можлива заміна запчастин з автомобільних розборок, що значно зменшує їхню вартість.

Не ремонтуйте самостійно вихлопну систему та не звертайтеся до техстанцій, про репутацію яких вам нічого не відомо. Наслідками неякісного ремонту вихлопної системи можуть стати збої в роботі двигуна, виникнення вібрації, сторонніх звуків та багато інших проблем. Станція технічного обслуговування Автопан надає гарантію на всі види ремонтних робіт.

Несправності вихлопної системи

Які ознаки несправності вихлопної системи?

 

Loader image

  • резонатори та з'єднувальні труби мають корозію або прогари
  • забиті або розплавлені каталізатори або фільтри сажі
  • гофри вихлопу мають пошкодження
  • прокладки вихлопної системи мають пошкодження
  • кріплення, кронштейни, підвіси вихлопу мають пошкодження

Дігностика вихлопної системи

Перед тим, як розпочати ремонт вихлопної системи, спеціаліст проводить її діагностику. Діагностика глушників проводиться за допомогою огляду та спеціального обладнання. А після перелік рекомендацій та узгодження ремонтних робіт. Лише після узгодження переліку та вартості робіт виконується ремонт вихлопної системи автомобіля.

Отримайте лагідний звук свого авто, а не гарчання дикого звіра. Хоча для любителів гучного звуку потужності авто є можливість тюнінгу вихлопної системи за попереднім узгодженням.

Ремонт вихлопної системи ціна

Ціни на послуги ремонту вихлопної системи на СТО Автопан вказані в таблиці нижче. Якщо відсутня інформація щодо ціни на послугу, яка вас цікавить, відправте запит.

Ремонт вихлопної системиЦіна, грн
Каталізатор заміна900,00
Резонатор заміна300,00
Глушник заміна300,00
Демпфер вихлопної системи60,00
Заміна гофри1 200,00

* Зверніть увагу!
Вказані ціни орієнтовні і можуть бути змінені. Щоб уточнити ціну послуги СТО Автопан для моделі вашого авто – зверніться до менеджера.

Шукаєте послугу по ремонту вихлопної системи? Отримайте гідний ремонт за доступними цінами на СТО Автопан. Записуйтесь прямо зараз.