Послуга заміна ГРМ

Автосервіс Автопан на Борщагівці і Святошин в Києві пропонує послугу заміна  ГРМ. Звертайтеся, у нас працюють майстри із великим практичним досвідом. Заміну ГРМ довіряйте лише досвідченим фахівцям. І робіть завжди вчасно. Щоб не довелося робити ремонт двигуна автомобіля.

Заміна ГРМ передбачає необхідність заміни обвідного ролика, ролика натягувача ременя. А також, у разі необхідності, водяного насоса системи охолодження. Якого в народі називають помпою.

 

Ознаки несправності ГРМ та періодичність заміни

Ознаки несправності ГРМ

Коли заміняти ланцюг газорозподільчого механізму

Loader image

По звуку чи зовнішньому вигляду визначити чи потрібно заміна цієї деталі неможливо. Тому необхідно спиратися на:

 • термін його служби, тобто пробіг авто
 • характеристики конкретного двигуна
 • рекомендації заводу-виробника

Згідно рекомендацій заводу-виробника заміна ГРМ проводиться при пробігу 50-120 тис км пробігу. Залежить від марки і моделі авто. Також дані можуть відрізнятися залежно від складності умов експлуатації автомобіля.

Для автомобілів з ціпним ГРМ термін заміни більший, ніж для звичайного зубчатого ГРМ. Але теж є регламентні терміни заміни ціпного ГРМ.

Якщо потрібна консультація при якому пробігу потрібна заміни ГРМ для конкретної моделі авто, звертайтеся до нас. І отримаєте відповідь при якому пробігу завод-виробник рекомендує заміну ГРМ саме для вашого авто.

 • паливо не повністю згоряє
 • запалення працює зі збоями
 • з-під кожуха підтікає мастило
 • вихлоп виходить густим та маслянистим
 • запуск супроводжується нетиповими клацаннями

 • поява тріщин
 • перескакування зубців по шківу
 • ушкодження сальників

Діагностика ременя ГРМ

Щоб виконати діагностику ременя ГРМ, потрібно часткове розбирання двигуна. Більшість автовласників не в змозі виконати це самостійно. При обриві ременя ГРМ на більшості сучасних автомобілів впускні та випускні клапани зустрічаються з поршнями. Відбувається серйозна поломка, яка не сумісна з подальшою експлуатацією автомобіля і потребує складного дорогого ремонту.
Тому, щоб уникнути неприємностей в дорозі, своєчасно звертайтеся до автосервісу Автопан на діагностику ГРМ.

Для чого ремінь ГРМ?

Ремінь ГРМ або газорозподільчий механізм служить для забезпечення обертання розподільчого валу. А розподільчий вал відповідає за відкриття та закриття клапанів. Необхідно стежити за станом роликів даної деталі. Оскільки вони забезпечують необхідний натяг та відповідають за стабільну роботу розподільчого та колінчастого валу. Під час експлуатації ремінь ГРМ розтягується і зношується. Це може призвести до його розриву. А це в свою чергу загрожує серйозними поламками для двигуна. Як наслідок знадобиться ремонт двигуна

Також ремінь ГРМ забезпечує роботу допоміжних агрегатів автомобіля. Таких як водяна помпа чи насос системи охолодження, гідропідсилювач руля, генератор.

Заміна ГРМ ціна

Ціни на послуги по заміні ГРМ на СТО Автопан вказані в таблиці нижче. Якщо відсутня інформація щодо ціни на послугу, яка вас цікавить, відправте запит.

Заміна ГРМЦіна, грн
Заміна комплекту ГРМ бензинового двигуна (8 клапанів)2 400,00
Заміна комплекту ГРМ бензинового двигуна (16-20 клапанів)3 000,00
Заміна комплекту ланцюга ГРМ (3-4 циліндри)7 200,00
Заміна комплекту ланцюга ГРМ та масляного насоса (3-4 циліндри)9 500,00
Заміна комплекту ланцюга ГРМ та масляного насоса (3-4 циліндри) зі зняттям насоса передньої частини7 700,00

* Зверніть увагу!
Вказані ціни орієнтовні і можуть бути змінені. Щоб уточнити ціну послуги СТО Автопан для моделі вашого авто – зверніться до менеджера.

Шукаєте послугу заміна ГРМ? Ціна заміни ремня ГРМ залежить від марки авто. Звертайтеся на СТО Автопан. Телефонуйте прямо зараз.