Послуга заміна масла двигуна

Замовте послугу заміна масла двигуна на СТО Автопан.

Заміна масла двигуна є регулярною необхідністю для кожного автомобіля. При своєчасній заміні масла двигун вашого автомобіля буде працювати справно та надійно. Кожне ТО авто – це заміна масла в двигуні. Саме ця операція є основною при регламентному обслуговуванні автомобіля.

Періодичність заміни масла в двигуні автомобіля

Кожен завод-виробник автомобілів рекомендує періодичність заміни масла для кожної моделі авто. А точніше для кожного типу двигуна. Загально прийнятими нормами пробігу фахівці з ремонту двигунів автомобілів вважають:

Для бензинових двигунів

заміна масла кожні 10 000 км
це до пробігу 100 000 км
Потім заміну рекомендується проводити частіше

Для автомобілів із дизельним двигуном

заміну масла рекомендується проводити кожні 10 000 км.

При заміні повністю зливається старе масло з двигуна. А також заміняють масляний фільтр. Періодичність заміни масла в двигуні автомобіля вказується виробниками в середньому за пробігом. Але всі виробники знають, що правильним показником періодичності заміни масла є мотогодини роботи двигуна. Якщо автомобіль здебільшого експлуатується в міському режимі, то фахівці рекомендують зменшити періодичність проведення ТО на 20%. Враховуйте всі фактори експлуатації автомобіля при визначені коли потрібно заміна оливи в двигуні.

Рекомендації фахівців при заміні масла двигуна

✔ Ретельно вибирайте моторне масло. Використовуйте масла, які відповідають допускам.
✔ Не додавайте присадки та добавки в моторне масло!
✔ Перевіряйте рівень масла у двигуні. Як недолив так і перелив шкідливий для роботи двигуна.
✔ Не зловживайте «експрес» замінами. При такій заміні у двигуні авто залишається багато відпрацьованого масла, ніж при традиційній заміні методом зливу.
✔ Міняйте масло частіше! При зниженні в’язкості масла, збільшується пропуск відпрацьованих газів у картер, а разом з ними – пального, що не згоріло. Це призводить до появи відкладень у двигуні.
✔ Купуйте масло у перевірених виробників. Підроблена продукція може призвести до виходу з ладу двигуна.

Чому мотогодини важливіше враховувати, ніж пробіг?

Уявіть таку ситуацію. Автомобіль рік стояв на парковці. Але власник кожного дня запускав двигун на 1 годину. Це нетипова ситуація. Але пробіг 0 км в цьому випадку. А двигун працював 365 мотогодин. Важливо скільки саме годин напрацював двигун. А не проїхав автомобіль. Тому що властивості змащувальних матеріалів погіршуються з часом. Якщо навіть двигун не працював. Або, ще гірше, працював постійно з великим навантаженням. Погіршення властивостей оливи призводить до забруднення масляного фільтру. І відповідно опір проходження оливи через фільтр і по магістралям збільшується. А сама олива не в повному обсязі виконує свої функції змащення поверхонь деталей. Це призводить до підвищеного зносу деталей силової установки автомобіля.

Заміна масла двигуна ціна

Ціни на послугу заміна масла двигуна на СТО Автопан вказані в таблиці нижче. Якщо відсутня інформація щодо ціни на послугу, яка вас цікавить, відправте запит.

Заміна масла двигунаЦіна, грн
Заміна оливи в двигуні360,00
Заміна фільтру повітря120,00
Заміна фільтра салону (кондиціонера) у бардачку180,00
Заміна фільтра салону (кондиціонера) педальний вузол720,00
Заміна фільтра паливного підвісного360,00
Заміна паливного фільтра в баку900,00
Заміна фільтра дизельного палива360,00

* Зверніть увагу!
Вказані ціни орієнтовні і можуть бути змінені. Щоб уточнити ціну послуги СТО Автопан для моделі вашого авто – зверніться до менеджера.

Щоб двигун вашого автомобіля працював довго та надійно, звертайтеся на СТО Автопан. Спеціалісти автосервісу швидко та якісно проведуть заміну масла двигуна.