Антибактеріальна очистка

антибактеріальна очистка

Коли Ви сідаєте в автомобіль і вмикаєте кондиціонер, а замість кришталевої свіжості і прохолоди отримуєте в салон порцію неприємного запаху. Це означає, що настав час провести діагностику автокондиціонера. Замовляйте в комплексі антибактеріальну очистку та заправку кондиціонера автомобіля на СТО Автопан.

🔹 Антибактеріальна очистка кондиціонера в авто здійснюється одним із двох способів: хімічним або механічним.

Другий варіант більш складний. Він вимагає повного розбирання системи повітропроводів і демонтажу торпеди. А це, як відомо, одна з найбільш складних і громіздких частин сучасного автомобіля.

👨‍🔧 Однак іноді випарник і канали доводиться чистити вручну. Якщо машина не нова і багато їздила по ґрунтових дорогах, багаторічне скупчення пилу в каналах по-іншому не очистити.

Очистити автомобільний кондиціонер можна і іншим способом. За допомогою спеціально розробленої рідини.

Препарат знищує скупчення мікробів, бактерій і грибків. Крім того, на тривалий час (до одного року) захищає внутрішні поверхні кліматичної системи від нових бактеріальних утворень 🧫

При включенні автокондиціонера відчутні сторонні звуки? Не зволікайте, проведіть обслуговування і промивку кондиціонера авто. Це допоможе заощадити на ремонті в майбутньому.

За необхідності та для отримання консультації звертайтеся.

🕗 Режим роботи на сторінці Контакти
👇 Ознайомтесь з переліком послуг СТО на нашому сайті
сто на мапіАдреса СТО на мапі