Послуга заправка автокондиціонера

Заправка автокондиціонера проводиться після перевірки системи кондциціювання на гермеиичність. Скористайтеся послугою заправка автокондиціонера Київ на СТО Автопан. Заправте кондиціонер автомобіля з використанням професійного обладнання. 

На сьогоднішній день автомобіль обладнаний кондиціонером – це не розкіш, а необхідність. Кондиціонер в автомобілі не тільки підвищує рівень комфорту водія та пасажирів, але й підтримує самопочуття та концентрацію при керуванні. Це, у свою чергу, збільшує безпеку при керуванні автомобілем. Тому, щоб не виникло неприємних сюрпризів в дорозі, потрібно вчасно проводити технічне обслуговування кондиціонерів авто. При несправності автокондиціонера обов’язково зверніться на станцію технічного обслуговування для діагностики і усунення виявлених недоліків. 

Несправності автокондиціонера

Чому не працює кондиціонер в авто?

Які несправності автокондиціонера найчастіше зустрічаються при діагностиці

Loader image

Діагностика кондиціонера авто

Діагностика кондиціонера авто проводиться зазвичай за зверненням автовласника. Основна причина таких звернень – не охолоджується повітря у салоні авто. Або ступінь охолодження повітря в салоні, м’яко кажучи, бажає кращого. Причини та можливі несправності автокондиціонера описані вище. Використання найшвидшого і найпростішого способу відновлення роботи автокондиціонера – це заправка системи кондиціювання автомобіля холодоагентом або фреоном. Але не завжди дозаправка виправляє ситуацію на краще на тривалий час. А сама дозаправка холодоагентом не дуже дешева процедура.

🔹 Замовляйте діагностику автокондиціонера перед заправкою або дозаправкою системи. Це гарантовано допоможе уникнути додаткових витрат у майбутньому. А головне, отримайте очікуваний результат та комфорт у салоні автомобіля в спекотливу погоду. СТО Автопан використовує спеціальне обладнання для перевірки системи кондиціювання автомобіля на герметичність.

Перевірка автокондиціонера

Що перевіряється під час діагностики системи автомобільного кондиціонера і клімат-контролю?
Перевірка автокондиціонера включає:

 • Герметичність системи.
  Насамперед перевіряється залишок холодоагенту в системі. Після проводиться так зване опресовування системи та перевірка на витік холодоагенту в радіаторі та в трубках.
 •  Працездатність компресора.
  Основний агрегат у системі автокондиціонування – це компресор. У разі виходу компресора з ладу заправка системи не відновить нормальної роботи охолодження повітря в салоні автомобіля. Необхідний ремонт чи заміна компресора.
 • Електронна та комп’ютерна складова системи.
  Зазвичай це частина комп’ютерної діагностики автомобіля. Перевіряється стан датчиків та електронних елементів системи кондиціювання авто.

Ремонт автокондиціонерів

Ремонт автокондиціонерів дуже відповідальна справа. До системи автокондиціювання входить ряд датчиків, що взаємодіють з компресором. Це манометричний датчик, датчик температури охолоджувача, температури випарника, електромагнітна муфта. При появі шуму підшипника шківа компресора намагайтеся не вмикати кондиціонера на автомобілі. Це може привести до деформації компресора і доведеться робити його заміну. Якщо після включення автокондиціонера температура в салоні не знижується або знижується дуже повільно, якомога швидше зверніться в автосервіс. Спеціалісти СТО Автопан знають всі нюанси як старих так і нових моделей автокондиціонерів. Маючи відповідні навички та майстерність виконають ремонт автокондиціонера якісно та швидко.

🔹 Основою причиною поломки або зниження продуктивності кондиціонера авто є невчасне обслуговування!

Ремонт авто кондиціонерів і заміна деталей

Що підлягає ремонту системи автомобільного кондиціонера і клімат-контролю?
Ремонт автокондиціонерів включає:

 • Ремонт або заміна компресора.
  Коли виходить з ладу компресор системи кондиціювання проводиться діагностика. Після діагностики визначається доцільність ремонту або заміни компресора.
 • Заміна радіатора.
  Одним з головних елементів системи автокондиціонування – це радіатор. У разі виявлені підтікання та втраті герметичності проводиться заміна радіатора.
 • Заміна трубок.
  Перевірка герметичності елементів системи кондиціювання авто дозволяє виявити місця і складові, що підтікають. При їх виявлені проводиться заміна трубок чи інших елементів системи.

Промивка системи автокондиціонера

Промивка системи автокондиціонера бажана при заміні однієї з деталей системи кондиціювання в автомобілі. Обов’язково необхідно промивка системи кондиціонера авто після заміни компресора або радіатора. Вихід з ладу компресора кондиціонера в автомобілі супроводжується засміченням трубопроводів та радіатора дрібною металевою стружкою. Залишки стружки та інші сторонні речовини мають бути видалені з магістралей та радіатора кондиціонера під час заміни.
🔹 Не нехтуйте цим! Замовляйте промивку перед встановленням нових або відновлених деталей системи охолодження повітря у салоні автомобіля. Забезпечте роботу системи клімат-контролю чи кондиціювання без необхідності повторних заправок та ремонтів.

промивка автокондиціонера

Заправка автокондиціонерів на Борщагівці

Наше сучасне обладнання Texa 705R дозволяє якісно регенерувати фреон та дозаправити чи заправити систему. При заміні фреону частково змінюється на нову олива. Для безвідмовної роботи кондиціонера його необхідно обслуговувати незалежно від його справності. Про що, чітко написано в інструкції з експлуатації автомобіля в розділі «Технічне обслуговування автомобіля».

Заправити кондиціонер авто можна і на дешевому обладнанні. Але в цій на перший погляд простій процедурі є багато нюансів. Адже якщо не знати, в чому причина поганої роботи кондиціонера, то можна залишитися без нього в найпотрібніший момент.

Надлишкові чи недостатні 50-100 гр фреона підвищують чи знижують тиск у кондиціонері. Це насамперед, призводить до виходу з експлуатації компресора і всієї системи. Для ефективної діагностики кондиціонера необхідно обладнання, яке виявить несправність або витік.

Ремонт і заправка автокондиціонерів ціна

Ціни на ремонт і заправку автокондиціонерів на СТО Автопан вказані в таблиці нижче. Якщо відсутня інформація щодо ціни на послугу, яка вас цікавить, відправте запит.

Ремонт і заправка автокондиціонераЦіна, грн
Діагностика автокондиціонера1 050,00
Заміна радіатора автокондиціонера, від2 450,00
Заправка автокондиціонера1 050,00
Заміна компресора автокондиціонера2 450,00
Заміна випарника автокондиціонера5 600,00
Чистка кондиціонера авто, від350,00

* Зверніть увагу!
Вказані ціни орієнтовні і можуть бути змінені. Щоб уточнити ціну послуги СТО Автопан для моделі вашого авто – зверніться до менеджера.

Шукаєте послугу з ремонту або заправки автокондиціонера? Отримайте  ремонт чи заправку автокондиціонера за доступними цінами на СТО Автопан. Записуйтесь прямо зараз.