Відкрите вікно чи кондиціонер

вікно чи кондиціонер

Відкрите вікно чи кондиціонер, які переваги.

🌡 Стовпчики термометрів зростають – на дорогах стає все більше водіїв, які їздять з опущеними вікнами.

3 причини, чому водії віддають перевагу відкритому вікну аніж кондиціонеру:

😷 Я НЕ ХОЧУ ХВОРІТИ

Що ж, з цим досить слушним аргументом важко сперечатися, хоча є один важливий нюанс. Якщо правильно налаштувати клімат-контроль, то ймовірність застуди буде зведена до мінімуму. Нагадаємо, що оптимальним значенням для салону автомобіля влітку є 22°C плюс-мінус 2 градуси. Потік повітря потрібно направляти куди завгодно, але не в обличчя. Що стосується потужності, то краще зупинитися на першому або другому рівні.

😤 НЕКЕРОВАНИЙ СТАН

Друга причина випливає з першої. Багато водіїв, які опускають вікна, просто не справляються зі своїм клімат-контролем. Не секрет, що кондиціонери в старих або бюджетних автомобілях вкрай неподатливі. Вичерпали свій ресурс, або виконують своє завдання часто не так, як хотілося б.

Але тут, можна порадити одне – зверніться до фахівців СТО АВТОПАН для діагностики системи автокондиціонування. Й отримаєте якісний ремонт або ж рекомендації щодо вирішення проблеми з автокондиціонером.

🌿 НА СВІЖОМУ ПОВІТРІ

Часто з вуст любителів відкритих вікон можна почути щось про свіже повітря. Мовляв, воно набагато приємніше і менш шкідливе, ніж «кондиціонер». Дуже суперечливе твердження. Звичайно, якщо водій десятиліттями не міняв салонний фільтр той, який давно перетворився на розсадник бактерій, то установку краще не чіпати. Інакше пил, вихлопи та інші «неприємності» з вулиці завдадуть більшої шкоди здоров’ю.

✍️ Підводячи підсумок, можна сказати що ті аргументи, які наводять водії на користь опущених вікон, насправді не такі переконливі.

Якщо грамотно користуватися установкою, не нехтуючи простими правилами, і не забувати про своєчасне обслуговування. То можна використовувати автокондиціонер та та неперейматися за вище сказане.

За необхідності та для отримання консультації звертайтеся.

🕗 Режим роботи на сторінці Контакти
👇 Ознайомтесь з переліком послуг СТО на нашому сайті
сто на мапіАдреса СТО на мапі