Чому кермо стоїть криво?

чому кермо стоїть криво

Чому кермо стоїть криво під час руху по прямій?

Якщо окрім нахилу керма на автомобілі одночасно присутнє відхилення вбік, то спочатку потрібно знайти і усунути причину цього відхилення. А потім вже дивитися справжнє положення керма. Перед тим, як замовити діагностику і ремонт рульового управління та розвал-сходження, попередньо перевірте можливі причини зміщення керма.

Можливі причини чому кермо стоїть криво:

  1. Підвищений вільний хід у кермовому механізмі – люфт.
  2. Велика різниця у тиску коліс на одній осі.
  3. Є приховані дефекти ходової частини, які з будь-якої причини не були виявлені перед регулюванням сходження-розвалу.
  4. Можливі дефекти гуми. Потрібно поміняти місцями праве та ліве колеса. Якщо кермо змінило своє положення, зверніть увагу на якість та зношення гуми на кожному колесі. Принаймі, на кожній осі гума повинна бути однакової моделі і року виробництва.
  5. Положення гуми на колесах в дзеркальному відображенні. Перевірте направлення обертання гуми на колесах. За необхідності переверніть покришку на одному з коліс. Таке зустрічається рідко, але буває, якщо шиномонтаж виконали не майстри. Користуйтеся професійними послугами шиномонтажу.
  6. Автомобіль має деяке зміщення заднього моста (задньої осі) або деформації задньої балки. Особливо коли одне колесо має позитивний розвал, а інше негативний.
  7. Несправність гідро- або електро-підсилювача керма. Виявити причини несправності без досвіду та діагностичного обладнання складно. Але признаки таких несправностей виявити може кожен. А після повідомити їх майстрам на СТО.

шиномонтаж

Якщо у Вас виникла така проблема – кермо стоїть криво? Звертайтесь до СТО АВТОПАН.

🕗 Режим роботи на сторінці Контакти
👇 Ознайомтесь з переліком послуг СТО на нашому сайті
сто на мапіАдреса СТО на мапі