Народні способи для покращення експлуатації автомобіля

народні способи для покращення експлуатації автомобіля

Дієві народні способи для покращення експлуатації автомобіля

Існує безліч простих народних способів, які помітно покращать експлуатацію автомобіля та спростять його ремонт. А головне всі вони не вимагають ніяких фінансових витрат. Ось деякі з таких лайфхаків:

1. Щоб клеми акумулятора постійно не окислювались, достатньо нанести на них графітне мастило. Воно не тільки запобігає окисленню, а й значно покращує провідність струму.

2. Якщо на свічках з’явився нагар, а нові купити поки що неможливо, можна старі почистити від нагару, щоб вони добре працювали. Для цього потрібна вода, гідроперит і склянка з термостійкого матеріалу. У склянку покласти декілька пігулок препарату та залити водою. В цей розчин покласти свічки на день.

3. Якщо звуковий сигнал став погано працювати, можливо він заіржавів. Щоб очистити його від корозії, потрібно залити в равлик оцет на добу. Сигнал працюватиме як новий.

4. Якщо виникло протікання патрубків в місцях з’єднань. Перед встановленням нових патрубків ці місця можна змазати літолом або подібним мастилом.

5. Старі штамповані диски можна використовувати в побуті. Наприклад з них можна зробити чудову грубку-буржуйку, яка швидко зігріє гараж у мороз. Крім того іх можна використовувати як підставку під машину під час ремонту.

За необхідності та для отримання консультації звертайтеся.

🕗 Режим роботи на сторінці Контакти
👇 Ознайомтесь з переліком послуг СТО на нашому сайті
сто на мапіАдреса СТО на мапі