Ремонт Mercedes Sprinter

ремонт Mercedes Sprinter

Mercedes-Benz Sprinter став найпопулярнішим вантажним автомобілем серед споживачів. Він найчастіше використовується для перевезення пасажирів чи вантажів.

Однак, навіть у такого автомобіля рано чи пізно з’являються несправності. Більшою мірою це пов’язано з природним зношуванням деталей або неправильною експлуатацією автомобіля.

Замовляйте діагностику, технічне обслуговування і ремонт Mercede Sprinter у нас. Тому що ми маємо досвід та знаємо сильні і слабкі сторони цього автомобіля.

Mercede Sprinter діагностика
Mercede Sprinter на підйомнику

Несправності та їх причини Mercede Sprinter

Можливі несправності та їх причини Mercede Sprinter, які виникають під час експлуатації автомобіля.

🔷 Паливна система

Виходять з ладу форсунки та ТНВД. Причина – власники заливають низькоякісне пальне. Ремонт обійдеться досить дорого. Вигідніше не економити на паливі та заповнювати бак лише якісним пальним. Якщо бажаєте не хвилюватися за якість пального, рекомендуємо встановити на нашій станції фільтр сепаратора дизельного палива. Фільтр сепаратор забезпечить бездоганне очищення завдяки багатоступеневому очищенню.

🔷 Електросистема

Якщо пробіг в автомобіля великий, то трапляються проблеми в роботі датчиків та блоків керування. Також спостерігається вихід з ладу генератора та стартера.

🔷 Зчеплення

Зношується воно швидко у тому випадку, якщо водій захоплюється агресивною їздою або перевантажує автомобіль. Щоб уникнути проблем зі зчепленням, достатньо прибрати ці два фактори.

🔷 Ланцюг ГРМ

Несправність у разі пов’язана з розтягуванням ланцюга. У такій ситуації робота двигуна супроводжуватиметься наявністю металевого шуму.
Неполадка найчастіше зустрічається в автомобілів із великим пробігом.

🔷 Підвіска

Підвіска досить надійна та довговічна. Але існує ймовірність поломки ресори при частих перевантаженнях автомобіля.

🔷Фільтр сажі

Фільтр сажі періодично забивається і приходить в непридатність.
Це може відбуватися, якщо автомобіль використовується в міських умовах, супроводжується постійними зупинками.
Також такі проблеми виникають через неякісне пальне. При його згоранні утворюється багато сажі та інших шкідливих речовин, з якими просто не справляється вихлопна система.
Подальша експлуатація авто без очищення фільтра або його повної заміни неможлива. Також ще можливий варіант видалення, що є порушенням норми викидів шкідливих частин.

В іншому нарікань щодо автомобіля Mercedes-Benz Sprinter у власників немає. Щоб проблеми та несправності не застали вас зненацька, регулярно проходьте технічний огляд автомобіля на Бош Сервіс Автопан.

За необхідності та для отримання консультації звертайтеся.

🕗 Режим роботи на сторінці Контакти
👇 Ознайомтесь з переліком послуг СТО на нашому сайті
сто на мапіАдреса СТО на мапі