Як буксирувати автомобіль

як буксирувати автомобіль

Як буксирувати автомобіль. Здається, що тут складного❓

Причепив трос та й поїхали! Але не поспішайте з діями. Наш невеликий матеріал розкаже основні правила та нюанси буксирування автомобіля, які варто взяти собі на замітку.

🔹Найпростіший і найпоширеніший спосіб буксирування — за допомогою троса/каната і кріплення через провушини на кузові.

У даному випадку потрібно, щоб в автомобіля, який буксирують, були справні гальма і рульове управління.

🔹Є складніший варіант буксирування — за допомогою жорсткого зчеплення. У такому разі можна буксирувати автомобіль, у якого відмовили гальма та кермо. Всю роботу бере на себе тягач.

🔹Нарешті, існує третій спосіб буксирування — за допомогою часткового навантаження на автомобіль-тягач. У цьому випадку на тягач вантажаться передні колеса автомобіля. А друга пара коліс зберігає контакт із дорогою і продовжує обертатися під час руху.

Ось із «механікою» все просто. Увімкнув нейтральну передачу і тягни автомобіль на тросі хоч сотню кілометрів!

📌Але з «автоматом» цей трюк вже не проходить. Автомобіль слід буксирувати тільки в «N»-режимі трансмісії («нейтраль», нейтральна передача). Але при цьому не перевищуючи швидкість 40-50 км/год і дозволений пробіг буксирування 40–50 км. Словом, діють правила «40/40» або «50/50». Тут у кожного виробника вимоги можуть трохи відрізнятися. Але обіцяний негативний результат можна порівняти у всіх. Якщо перевищити допустиму швидкість або відстань буксирування, то можна зламати АКПП.

❗️Серед інших нюансів: не можна буксирувати автомобіль у горах або взимку за несприятливої погоди — під час снігопаду чи ожеледиці. І нарешті, не забудьте домовитися про взаємні сигнали між тягачем і автомобілем, який буксирують. За допомогою моргань фари, сигналу клаксона і т. д.

Не забудьте поділитись з друзями

За необхідності та для отримання консультації звертайтеся.

🕗 Режим роботи на сторінці Контакти
👇Ознайомтесь з переліком послуг СТО на нашому сайті
сто на мапіАдреса СТО на мапі