Як зберегти керованість автомобіля

рекомендації для автовласників

Як зберегти керованість автомобіля?

Щоб не задаватися питанням «Чому машину тягне вправо, коли відпускаєш кермо?», потрібно стежити за станом ходової, підвіски, гальм і вчасно міняти деталі. Термін служби яких  закінчується (сайлентблоки, втулки, колодки, диски). Тобто вчасно проводити технічне обслуговування автомобіля.

Також дотримуйтесь наступних рекомендацій:

🔹 Змінюйте парні частини тільки парами. Навіть якщо вийшов з ладу лише один рульовий наконечник, тяга, гальмівний диск, барабан, колодка, амортизатор або пружина, їх потрібно міняти в комплекті. Кульові опори, стійки стабілізатора, сайлентблоки і важелі бажано міняти попарно. Так як зношені і нові деталі будуть працювати по-різному.

🔹 Встановлюйте тільки нові деталі гальмівної системи та рульового управління. Не купуйте відновлені компоненти підвіски чи рульового керування та не беріть використані деталі з розбирання.

🔹 Після будь-якої аварії перевірте геометрію та центрування. Навіть якщо зіткнення було мінімальним і постраждали тільки бампери або крила. Потрібно переконатися, що геометрія не порушена. Обов’язково перевірте розвал-сходження. Оскільки кут колеса може збитися навіть після наїзду на вибоїну.

🔹 При обслуговуванні та ремонті підвіски дотримуйтесь моментів затягування. Підтягувати сайлентблоки і гумові втулки тільки на навантаженій підвісці, а не в повітрі. Слідкуйте за тим, щоб при регулюванні розвал-сходження майстри закручували всі болти і гайки в потрібний момент, а не на око. Адже якщо їх не затягнути, то налаштування швидко зіб’ється. А якщо перетягнути, то можна пошкодити різьблення.

🔹 Не використовуйте старі шини, навіть якщо вони добре виглядають. Колеса, яким більше 5-6 сезонів, навіть при збереженні допустимої глибини протектора втрачають свої властивості через деградацію гуми. Якщо після перевзування машину почало тягнути вправо, варто в першу чергу перевірити стан коліс і провести балансування.

❗️ Якщо автомобіль тягне вправо, його подальша експлуатація стає небезпечною. До виявлення та усунення причин неполадок керувати автомобілем не можна. Оскільки вони можуть стати причиною ДТП через раптову втрату керування, або несправність гальмівної системи ❗️

За необхідності та для отримання консультації звертайтеся.

🕗 Режим роботи на сторінці Контакти
👇 Ознайомтесь з переліком послуг СТО на нашому сайті
сто на мапіАдреса СТО на мапі