Заміна радіатора та компресора кондиціонера

замена радиатора кондиционера

Заміна радіатора та компресора кондиціонера автомобіля вимушена міра. Від працездатності кондиціонера автомобіля залежить комфорт у салоні автомобіля у спеку. А також чистота та свіжість повітря. Однак буває, що кондиціонер авто виходить із ладу. Як результат, порушується процес охолодження повітря у салоні авто.

Заміна радіатора кондиціонера авто

Заміна радіатора кондиціонера в автомобілі виникає досить рідко. Головна причина – витік холодоагенту. А причиною такого витікання, як правило, є не герметичність системи або витік у радіаторі кондиціонера. Щоб виявити причину несправності, потрібно провести діагностику автокондиціонера. Діагностика радіатора кондиціонера та герметичність трубопроводів проводиться за допомогою опресування. Тобто заправлення системи кондиціювання спеціальним барвником. Ультрафіолетова лампа покаже місця витоку фреону.

Причини несправності радіатора кондиціонера в автомобілі:

  • природне зношування та корозія радіатора
  • механічні пошкодження радіатора
  • забруднення сот і трубок
  • корозія трубок
  • мікротріщини, що виникли в процесі експлуатації авто
замена радиатора кондиционера

Мікротріщини виявити без ультрафіолетової лампи та заправки барвником системи практично неможливо. При цьому мікротріщини, що виникли, протягом 1-4 тижнів зводять до нуля всі спроби заправити автокондиціонер. 

За необхідності замініть радіатор кондиціонера авто за першими ознаками його поломки або діагностики. Результатом поломки радіатора стає втрата фреону та забруднення холодоагенту в трубопроводах. Що, своєю чергою, неминуче призведе до руйнування компресора системи кондиціювання салону. Своєчасна заміна радіатора дозволить уникнути серйозних проблем із автокондиціонером.

Насолоджуйтесь прохолодою в автомобілі безперервно. Але якщо потрібна допомога, то звертайтесь, допоможемо!

Заміна компресора кондиціонера автомобіля

Заміна компресора кондиціонера авто необхідна, якщо він не справляється зі своєю роботою. А також, коли відбувається природне зношування основних деталей компресора. при повній його відмові. Поломка компресора кондиціонера в основному походить від невчасного обслуговування системи кондиціювання. Проводьте технічне обслуговування автомобіля вчасно.

заміна компресора кондиціонера

Компресор – це один із основних елементів авіакондиціонера. Саме він відповідає за охолодження та циркуляцію холодоагенту по системі кондиціювання. Його поломка призводить до повної відмови від охолодження повітря в салоні авто.

Щоб продовжити термін служби кондиціонера авто, після заміни радіатора чи компресора необхідно провести промивку системи автокондиціювання.

Потрібна чистка, промивка, заміна радіатора чи компресора кондиціонера? Звертаєтеся до нас на СТО.