Чистка кондиціонера авто. Типи та способи очистки

чистка кондиционера авто

Кондиціонер дедалі гірше справляється зі своєю функцією? Чи при включенні кондиціонера відчувається неприємний запах? При активній експлуатації кондиціонера його компоненти зношуються, а система забруднюється. Замовте професійну діагностику, промивку, чистку системи кондиціювання та клімат-контролю. Скористайтеся послугою чистка кондиціонера авто. Це продовжить термін служби всієї системи. А ремонт автокондиціонерів трудомісткий процес і потребує витрат.

Давайте пройдемося разом по порядку. Які чистки кондиціонера бувають? І на що вони впливають.

Види чистки кондиціонера авто

  • Промивка кондиціонера авто
  • Чистка авто кондиціонера
  • Антибактеріальна чистка кондиціонера авто
промивка автокондиціонера

Промивка кондиціонера авто

Причини необхідності промивки кондиціонера авто

  • порушення герметичності системи кондиціювання автомобіля
  • механічне пошкодження радіатора та трубок
  • засмічення продуктами зносу компресора
  • забруднення системи мастилом або вологою 
  • заклинювання компресора

Промивка системи кондиціювання дозволяє вимити всі забруднення та повернути ефективність роботи системи. А головне, повернути комфорт для водія та пасажирів. Лише після проводиться заправка кондиціонера авто.

Процес промивки автомобільного кондиціонера

Процес промивки автомобільного кондиціонера відбувається при підключенні до закритого контуру за допомогою спеціального обладнання. При цьому використовується сучасне італійське обладнання та спеціальні рідини.

Зверніть увагу на те, що при заміні компресора або радіатора необхідно проводити промивку системи кондиціонера, щоб уникнути швидкого виходу з ладу нових запчастин.

Чистка кондиціонера авто

Чистка кондиціонера авто проводиться для усунення забруднень на радіаторі системи кондиціювання та повітроводів. Чистка автокондиціонера проводиться трьома способами:

чистка кондиціонера авто

1-й способ

Механічна чистка

без зняття радіатора.
Механічна чистка кондиціонера авто проводиться за допомогою повітряного компресора та щітки. Потоком повітря видмухується пил, листя та інші забруднення з радіатора автомобіля.

2-й способ

Промивка радіатора

зі зняттям радіатора.
Промивка радіатора кондиціонера авто рідиною з додаванням спеціальних реактивів. При цьому способі чистки необхідно зняття радіатора кондиціонера з автомобіля

3-й способ

Чистка повітроводів

Чистка повітроводів кондиціонера в автомобілі провадиться за допомогою спеціальних хімічних засобів. Ці засоби розпилюються в повітропроводи. А після видуваються потоком повітря всі забруднення.

Антибактеріальна чистка кондиціонера авто

Якщо відчувається неприємний запах у салоні при включенні обдуву, кондиціонера або клімат-контролю, то необхідна антибактеріальна чистка кондиціонера авто.

Антибактеріальна чистка кондиціонера авто
проводиться двома способами:

За допомогою аерозолів

Озонування системи кондиціювання