Послуга з ремонту гальмівної системи

Збільшений гальмівний шлях – погані гальма. Якщо у вашому автомобілі збільшився гальмівний шлях або тягне в одну сторону при гальмуванні, замовте послугу з ремонту гальмівної системи. Діагностика і ремонт гальмівної системи – це необхідно обов’язково і якомога швидше зробити, якщо помітили будь-які відхилення в роботі гальм.

Гальмівна система не пробачає безвідповідальності. Це не лише ваша безпека! А й безпека близьких та оточуючих.

Ефективність гальмівної системи автомобіля залежить в основному від стану гальмівних дисків і колодок. Диски можуть виходжувати близько 70 000 км. Гальмівні колодки необхідно заміняти кожні 20 000 км пробігу. Новий диск має певну товщину. Якщо його зношування становить більше 50%, цей елемент підлягає заміні. Ресурс гальмівних колодок можна визначити на око. Якщо фрикційні накладки колодок мають товщину 2-3 мм, це означає, що незабаром їх також доведеться замінити.

Несправності гальмівної системи

Які ознаки несправності гальмівної системи автомобіля?

Loader image

  • критичний знос колодок
  • заклинив гальмівний супорт
  • заклинили напрямні супорта
  • розшарування гальмівного шлангу
  • вихід з ладу гальмівного циліндра
  • негерметичність гальмівної системи
  • вихід з ладу вакуумного підсилювача гальм
  • несправність системи ABS

Найчастіше це вихід з ладу гальмівного диска, тобто порушена його площина.

індікатор несправності гальмівної системи автоіндікатор несправності гальмівної системи авто

Насамперед потрібно перевірити чи не стоїть автомобіль на стояночному гальмі, тобто ручнику!
Ці помилки повідомляють про несправність гальмівної системи. Потрібно терміново звернутися на автосервіс. Можна самому подивитися рівень гальмівної рідини. Оскільки в міру зношення гальмівних колодок, рівень рідини стає меншим.
Не зволікайте! Це убезпечить вас і оточуючих.

Діагностика гальмівної системи авто

Діагностика гальмівної системи проводиться із застосуванням сучасного обладнання. Спочатку під час діагностики гальмівної системи майстер перевіряє кількість гальмівної рідини у бачку. Потім перевіряються шланги і трубки на наявність пошкоджень та підтікань. Після прводиться замір товщини накладок гальмівних колодок і огляд гальмівних дисків. А також обов’язково перевіряється на працездатність ручник або стояночні гальма.
Під час тест-драйву фахівець протестує роботу гальмівної системи в русі.
Перевірка гальмівної системи рекомендована мінімум раз на рік. Діагностичні процедури обов’язково входять до планових ТО. У разі виявлення несправностей проводиться ремонт гальмівної системи.

Заміна гальмівних колодок на авто

Заміна передніх та задніх гальмівних колодок на СТО Автопан. Замовляйте заміну гальмівних колодок окремо чи в комплексі під час технічного обслуговування автомобіля. Також рекомендуємо замінити гальмівні колодки при заміні гальмівних дисків.

Після перевірки ходу поршнів у гальмівних циліндрах та стану ущільнювальних елементів на місце старих колодок встановлюються нові. Після чого гальмівна система збирається і перевіряється повторно.

 

⚠️ При кожній заміні гальмівних колодок проводиться зовнішній огляд гальмівних дисків. Оцінюється їх залишковий експлуатаційний ресурс.

⚠️ При виявленні тріщин та інших механічних пошкоджень на гальмівних дисках терміново їх замінити або хоча б проточити.

 

Зношення елементів гальмівної системи

Зношення елементів гальмівної системи

можливо визначити за наступними симптомами:

👉 При гальмуванні автомобіль став йти убік.

👉 Істотно збільшився гальмівний шлях.

👉 Хід педалі гальм став більшим.

👉 У момент гальмування з’являється вібрація, яка передається на кермо та деталі кузова.

Проточка гальмівних дисків

Примхливий та непередбачуваний міський трафік. Він змушує водія застосовувати певний стиль руху автомобіля з частими розгонами та різкими зупинками. Особливо перед світлофорами та руху у заторах. Подібні проблеми руху в місті найбільше відбиваються на гальмівних дисках авто. Гальмівні диски сильно нагріваються при розгоні  та подальшому різкому гальмуванні.

Згодом диск отримує нерівномірну товщину через нерівномірне зношування. Такий диск зі змінною товщиною не тільки вібрує, роблячи віддачу коливань у район керма, а й створює шум при зупинці. При застосуванні неякісних гальмівних колодок або при не вчасній їх заміні на дисках з’являються у великій кількості кільцеві нерівності. Такі як глибокі подряпини та раковини. Подібна проблема з гальмівними дисками створює сильний шум при різких зупинках.

Проточка автомобільних гальмівних дисків призначена для підвищення безпеки та комфорту під час руху авто. Крім того, під час виконання робіт співробітники нашого СТО зможуть провести діагностику ходової і підвіски. А у разі виявлення певних несправностей чи відхилень, усунути їх. Проточка гальмівних дисків обійдеться вам набагато дешевше ніж повна заміна дисків. А надійність роботи гальмівної системи буде відновлено. СТО Автопан має спеціальний верстат, який дозволяє проводити проточку без зняття гальмівних дисків. Таким чином автомобіль буде готовий до експлуатації максимально швидко.

Ремонт гальмівної системи ціна

Ціна ремонту гальмівної системи на СТО Автопан вказана в таблиці нижче. Якщо відсутня інформація щодо ціни на послугу, яка вас цікавить, відправте запит.

Ремонт гальмівної системиЦіна, грн
Заміна шланга гальмівного240,00
Заміна гальмівних дискових колодок (комплект)480,00
Заміна гальмівних колодок барабанних (комплект)1 200,00
Заміна гальмівного барабана300,00
Регулювання ручного гальма420,00
Заміна колодок ручного гальма1 200,00
Заміна троса ручного гальма (одна сторона)900,00
Заміна гальмівного супорта300,00
Заміна ремкомплекту гальмівного супорту 1 поршень900,00
Заміна ремкомплекту гальмівного супорту 2 поршень1 800,00
Заміна ремкомплекту гальмівного супорту 4 поршень2 400,00
Заміна головного гальмівного циліндра900,00
Заміна гальмівного циліндра робочого300,00
Заміна вакуумного підсилювача гальм1 200,00
Заміна гальмівних дисків із колодками (пара)1 560,00
Заміна гальмівної рідини540,00
Проточка гальмівного диска1 200,00
Розробка гальмівного супорта600,00

* Зверніть увагу!
Вказані ціни орієнтовні і можуть бути змінені. Щоб уточнити ціну послуги СТО Автопан для моделі вашого авто – зверніться до менеджера.

Шукаєте послугу по ремонту гальмівної системи та проточці гальмівних дисків? Отримайте гідний ремонт за доступними цінами на СТО Автопан. Записуйтеся прямо зараз.