Ремонт Volkswagen Crafter

ремонт Volkswagen Crafter

Вантажний мікроавтобус VW Crafter достатньо надійний і популярний комерційний автомобіль. Але і він потребує догляду. Замовляйте діагностику, технічне обслуговування і ремонт Volkswagen Crafter у нас. Тому що ми маємо досвід та знаємо сильні і слабкі сторони цього автомобіля.


Переваги Volkswagen Crafter

Завдяки універсальності, чудовим ходовим властивостям і великому об’єму, більшість власників називають Крафтер одним з найкращих мікроавтобусів для бізнесу.

Ось до чого немає претензій в автовласників – так це до підвіски Фольксваген Крафтер. Відзначається відмінна керованість автомобіля на високих швидкостях, відсутність небезпечних кренів і достатня м’якість на нерівних дорогах. Практично немає нарікань на амортизатори й ресори фургона, але не слід їх часто перевантажувати.

Volkswagen Crafter діагностика
Volkswagen Crafter на підйомнику

Слабкі місця Volkswagen Crafter

Варто сказати, що не дивлячись на відмінну репутацію концерну Volkswagen, силові установки автомобілів перших років випуску піддалися нещадній критиці за ненадійність окремих вузлів.

🔷 Поломки Volkswagen Crafter до 100 000 км

Поломки вакуумного насоса, термомуфти й генератора, вихід із ладу турбіни. Всі ці несправності, аж до виникнення несправності в двигуні, з’являлися ще до 100 000 км пробігу.

🔷 Ремінь ГРМ у Крафтер

Не дуже гарно відгукуються власники й про механізм газорозподілення. Зокрема про ремінь ГРМ. Вихід з ладу ременя або ланцюгу ГРМ – обривання, перескакування, зрізання зубців призводить до виходу з ладу газорозподільного механізму. Як наслідок призводить до капітального ремонту двигуна. Тому бажано не тягнути час, а проводити своєчасну заміну комплекту ременя ГРМ.

🔷 Проблеми трансмісіїї

До проблем трансмісії автомобіля відносять поломки двохмасового маховика і частий вихід із ладу підшипників КПП. Які є досить дефіцитними деталями.

🔷 Чутливість до якості палива

Всі дизельні двигуни Crafter є чутливими до якості палива. Якщо заправлятися неякісним пальним та не замінювати своєчасно паливний фільтр. То незабаром доведеться проводити ремонт паливної системи або змінювати форсунки чи насос ТНВД. Запобігати засміченню допоможе встановлення на нашій станції фільтр сепаратора дизельного палива. Цей фільтр забезпечить бездоганне очищення завдяки багатоступеневому очищенню.

За необхідності та для отримання консультації звертайтеся.

🕗 Режим роботи на сторінці Контакти
👇 Ознайомтесь з переліком послуг СТО на нашому сайті
сто на мапіАдреса СТО на мапі