Ремонт Renault Master

ремонт Renault Master

Мріяли про надійний, комфортний та економічний фургон, який допоможе впоратися з будь-якими комерційними завданнями? Тоді обов’язково зверніть увагу на Renault Master. Але з часом як і всі інші автомобілі він потребує догляду.

Замовляйте діагностику, технічне обслуговування і ремонт Renault Master у нас. Тому що ми маємо досвід та знаємо сильні і слабкі сторони цього автомобіля.

Переваги Renault Master

Вагомі переваги Renault Master серед інших моделей мікроавтобусів:

🔷 Зручний салон, в якому зручно перебувати навіть під час далеких поїздок.
🔷 Підготовлений до морозів двигун, який легко запускається навіть у -30°С.
🔷 Економічна витрата палива.
🔷 Прекрасний огляд та досконала оптика.
🔷 Оптимальна вантажопідйомність
🔷 Швидке прогрівання.

Renault Master ремонт ходової
Renault Master на підйомнику

Насправді, як і будь-який інший комерційний автотранспорт Рено Майстер має свої й недоліки. Адже автомобіля, з яким ніколи не виникали проблеми, просто не існує. Тому свої “хвороби” з’являються й у цього робочого коника.

Слабкі сторони Renault Master:

🔷 Слабкі підшипники у коробці перемикання передач.
🔷 Проблеми із шумоізоляцією.
🔷 Вихід із ладу датчика рівня палива.
🔷 Обрив ременя ГРМ або перескакування ланцюга ГРМ в залежності від типу двигуна. Це може спричинити необхідність ремонту головки блоку циліндрів.
🔷 Несправність турбіни зачасту є наслідком несвоєчасної заміни мастила або використання неякісної оливи з заниженим допуском.
🔷Негерметичне з’єднання патрубків біля з’єднання з інтеркулером  – слабке місце в Рено Мастер. В результаті чого відбувається засмоктування дрібних неочищених частинок пилу, піску та інше. Це неочищене повітря потрапляє в систему живлення і звичайно негативно впливає на турбіну і двигун.

🔷 Вихід із ладу клапана EGR призводить до втрати потужності двигуна.
🔷 Внаслідок використання неякісного палива та несвоєчасної заміни паливного фільтра це призводить до несправності паливного насоса високого тиску та форсунок. Запобігати засміченню допоможе встановлення фільтра сепаратора дизельного палива. Фільтр забезпечить бездоганне очищення завдяки багатоступеневому очищенню.

🔷Також автовласники не надто задоволені надійністю роботи петель задніх дверей.

🔷 Руків’я КПП знаходиться дуже близько до керма.

🔷 Незручне розташування акумулятора.

🔷 Стукіт передньої підвіски взимку.

Загалом можна впевнено сказати, що Renault Master – не проблемний автомобіль, а серйозні поломки трапляються не так часто. Втім нюанси все ж таки є. І один з них стосується найважливішої частини – двигуна. Це особливо важливо для мікроавтобусів із солідним пробігом.

І найнеприємніше – некваліфікований ремонт може зіпсувати навіть найкращий двигун. Тому, вибираючи автосервіс, будьте особливо уважні Адже виправити наслідки неякісного ремонту в такому разі буде дуже складно. Довіряйте акредитованим майстрам з Бош Сервіс Автопан.

За необхідності та для отримання консультації звертайтеся.

🕗 Режим роботи на сторінці Контакти
👇 Ознайомтесь з переліком послуг СТО на нашому сайті
сто на мапіАдреса СТО на мапі